Рівно три роки тому: Вони загинули разом за нас із вами (фото)

11 Червня 2016 р. вночі в результаті артилерійського обстрілу шахти "Путилівська" - "Бутівка-Донецька" загинули четверо добровольців.

Вони загинули рівно 3 роки тому, захищаючи нас із вами... Фото: Фейсбук.

"Вони загинули разом! У цей день!", - написав у групі "Патріоти України - єднаймося!" блогер із псевдонімом Gio Niko, поділився світлиною та закликав згадати загиблих Воїнів. Патріоти України приєднуються до його заклику та наводять імена та особисті дані Захисників.

11 Червня 2016 р. вночі в результаті артилерійського обстрілу шахти "Путилівська" - "Бутівка-Донецька" в районі Авдіївки разом загинули:

- Гнатюк Юрій
"Гуцул"
1990 р.н.
Добровольчий Український Корпус

- Шевченко Ярослав
"Ярик"
1975 р.н.
Добровольчий Український корпус

- Бутенко Андрій
"Легат"
1992 р.н.
Добровольчий Український Корпус

- Маслей Роберт
"Док"
1991 р.н.
Добровольчий Український Корпус.

ТОП-5 простих продуктів із вітаміном C, які не будуть зайвими в карантин

понеділок, 19 жовтень 2020, 17:56

Під час пандемії коронавірусу ми всі намагаємося знайти способи, які допоможуть зміцнити імунітет, як, наприклад, вживання продуктів, що містять вітамін D, передають Патріоти України. Загальновизнаним є той факт, що величезне значення для людини має та...

В Україну повертається потужне потепління: Синоптик розповіла, коли відступить холод

понеділок, 19 жовтень 2020, 17:39

У Україну повертається потужне потепління, якого слід чекати в другій половині тижня. Синоптики обіцяють температуру до +20 градусів на півдні, але й інші регіони встигнуть погрітися в променях чергового "бабиного літа". Такі температури кінця жовтня в...