Рівно три роки тому: Вони загинули разом за нас із вами (фото)

11 Червня 2016 р. вночі в результаті артилерійського обстрілу шахти "Путилівська" - "Бутівка-Донецька" загинули четверо добровольців.

Вони загинули рівно 3 роки тому, захищаючи нас із вами... Фото: Фейсбук.

"Вони загинули разом! У цей день!", - написав у групі "Патріоти України - єднаймося!" блогер із псевдонімом Gio Niko, поділився світлиною та закликав згадати загиблих Воїнів. Патріоти України приєднуються до його заклику та наводять імена та особисті дані Захисників.

11 Червня 2016 р. вночі в результаті артилерійського обстрілу шахти "Путилівська" - "Бутівка-Донецька" в районі Авдіївки разом загинули:

- Гнатюк Юрій
"Гуцул"
1990 р.н.
Добровольчий Український Корпус

- Шевченко Ярослав
"Ярик"
1975 р.н.
Добровольчий Український корпус

- Бутенко Андрій
"Легат"
1992 р.н.
Добровольчий Український Корпус

- Маслей Роберт
"Док"
1991 р.н.
Добровольчий Український Корпус.

Хіти тижня. У Дніпрі 56-річний педофіл ґвалтував і знімав на відео свої знущання над 12-річною дівчинкою

неділя, 23 лютий 2020, 13:00

Відзняте відео порнографічного характеру чоловік продавав.​. Як повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі, 56-річний музичний керівник одного з дитячих художніх колективів міста психологічно тиснув на 12-річну дівчинку і ґвалтував свою вихова...

Хотів довести, що Земля - пласка: У США трагічно загинув винахідник (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 12:56

Експерименти Фьюза, якого називали «Божевільний Майком», могли закінчитися сумно ще в 2018 році, коли після посадки експериментального транспортного засобу він сильно пошкодив спину. У США під час запуску ракети загинув 64-річний інженер-любитель Майк ...