Різдво Пресвятої Богородиці: Історія свята, традиції і заборони 21 вересня, які треба знати

У 2020 році Різдво Пресвятої Богородиці святкують у понеділок, 21 вересня. На відміну від багатьох православних свят, ця дата є незмінною, передають Патріоти України.

Історія свята

У цей день народилася Діва Марія в сім'ї праведних Іоакима і Анни. Ця подія не було звичайною, так як Марії була відведена важлива роль в здійсненні божественного плану порятунку людства.

Традиції

У цей день віруючі ходять до церкви, щоб помолитися за своїх матерів і дітей, ставлять свічку за сім'ю. Також у Пресвятої Богородиці просять дітей ті пари, у яких їх поки немає. Марія почує заклики про допомогу і посприяє вирішенню труднощів.

Раніше старалися зіграти весілля в цей день. Вірили, що Богородиця оберігатиме родину. Для молодих дівчат цей час припадав на проведення посиденьок. На них звали майбутніх наречених, поїли чаєм з частуваннями, а хлопці сваталися.

Що потрібно робити

У таке велике православне свято прийнято радіти і дякувати Марії за Ісуса. Всією сім'єю потрібно піти до церкви і помолитися за здоров'я близьких.

Заборони в цей день

У таке велике свято не можна лаятися і лихословити. Заборонено грубити і сваритися, кричати на дітей. Також недобре зловживати алкоголем, влаштовуючи пишні святкування. Але не можна також важко працювати.

Прикмети

  • У цей день спалювали мотлох. Вважалося, що це прибирає поганий пристріт;
  • 21 вересня спостерігали зa пoгoдoю. Якщо день стоїть теплий, зима теж буде хорошою;
  • потрібно муху або мошку закопати в землю - комахи не кусатимуть;
  • якщо є роса на траві - значить заморозки наближаються;
  • якщо зірок на небі не видно - зима буде холодною;
  • якщо вітер дме в цей день, значить мало снігу буде в зимову пору.

Хлопець погодився на побачення наосліп, але не чекав такої халепи - довелося тікати, і дуже швидко

середа, 21 жовтень 2020, 18:23

Дбайлива мати, стурбована особистим життям 29-річного сина, вмовила його піти на побачення наосліп. Але якими б щирими не були наміри жінки, здається, вона зробивла тільки гірше, тепер хлопчина на подібні авантюри не поведеться ніколи. Історія сталася ...

"Кімната без вікон і дверей": Українську телеведучу в Індонезії запроторили в "мавпник"

середа, 21 жовтень 2020, 18:08

Українську телеведучу Ольгу Манько затримали копи на Сумарті. Її затримали за водіння без прав. Інцидент стався під час зйомок програми "У кого більше", передають Патріоти України. Дівчина вирішила підробити водієм кінного возу. На Суматрі потрібні ос...