Різко стало зле: У Тернополі помер 68-річний чоловік, який підхопив коронавірус від священника

У Тернополі в інфекційній лікарні помер 68-річний чоловік, у якого було діагностовано новий коронавірус, передають Патріоти України.

Це - 68-річний житель с. Ковалівка Монастириського району, повідомляє Telegram-канал "Коронавірус Тернопіль", який був створений місцевою владою.

"В інфекційному відділені Тернопільської лікарні швидкої допомоги помер хворий на COVID-19. Це житель Монастириського району с.Ковалівка", - сказано у повідомленні.

Раніше було відомо, що чоловік заразився коронавірусом від священника, з яким був присутній на похороні. Зі слів родичів, через кілька днів йому різко стало зле, почав задихатися. Рідні викликали швидку, яка доправила його до медичного закладу.

Лисиці підходять до людей і беруть їжу з рук: В Україні фіксують незвичну поведінку тварин

четвер, 25 червень 2026, 10:58

В Україні фіксують зміну поведінки диких лисиць — тварини дедалі менше бояться людей і можуть підходити дуже близько, а інколи навіть брати їжу з рук, передають Патріоти України. Фахівці пояснюють це одразу кількома факторами. Зокрема, через заборону п...

Світло можуть вимикати до 5 годин: В Укренерго зробили тривожну заяву

четвер, 25 червень 2026, 10:47

Голова «Укренерго» Віталій Зайченко заявив, що в липні та серпні в Україні можливі тимчасові відключення електроенергії тривалістю до п’яти годин, передають Патріоти України. За його словами, основними причинами потенційних обмежень можуть стати тривал...