Різниця - в днях: Вчені назвали головну відмінність коронавірусу від грипу

Вчені назвали головну відмінність коронавірусу від грипу. Як встановили американські вчені, хворий на грип в середньому заражає одного-двох людей. У той же час хворий на коронавірусну інфекцію - двох-трьох чоловік, передають Патріоти України.

Обидва захворювання можуть привести до подібних ускладнень, в тому числі, до пневмонії. Але якщо хворий на грип після 10 циклів може заразити 56 осіб, то хворий на коронавірус - більше 2 тис. осіб.

"Головна відмінність - це час, через який ми починаємо погано себе почувати. Якщо ви заражені COVID-19, то симптоми з'являються тільки через 5-14 днів. Весь цей час, не знаючи про хворобу, ви можете заражати інших. А грип проявиться через день-два. Симптоми відчутні практично відразу", - йдеться в повідомленні. Для людини, у якої поки немає імунітету, єдиний спосіб уникнути зараження - залишатися вдома.

Коронавірус в Україні пішов на спад: Статистика МОЗ на перший день літа

понеділок, 1 червень 2020, 9:53

В Україні зафіксовано 24 012 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, передають Патріоти України. За даними ЦГЗ, станом на 9:00 1 червня в Україні 24012 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 718 летальних, 9690 пацієнтів одужало. За добу...

"Вирвав половину волосся і ганявся на авто!": Відомий київський дантист із дружиною не поділили дітей, розігралася трагедія (фото)

понеділок, 1 червень 2020, 9:42

У Києві розгорається чергова сімейна трагедія. Відомий зубний технік, клієнтами якого є, зокрема, і зірки шоу-бізнесу, та його колишня дружина ніяк не можуть поділити дітей, передають Патріоти України. Два хлопчики, яким скоро виповниться 14 і 5 років,...