Роблять інвалідом, благодійником та ветераном АТО: Як намагаються відмазати неадеквата, який стріляв по сусідах у Києві

Сусіди Олексія Берестецкого розповіли, що чоловік направо і наліво розповідав, що він інвалід, і у нього є відповідні довідки.
Олексій Берестецький. Фото: Фейсбук.

У Києві 48-річний чоловік розстріляв своїх сусідів по під'їзду, які прийшли до нього з розбірками. Олексій Берестецький роками не платив за комунальні послуги і встиг накопичити близько мільйона гривень боргу. А не так давно він підключився до загального стояка й сусіди платили за електроенергію, якою користувався Берестецький, повідомляють Патріоти України.

Інцидент стався на Борщагівці на вулиці Чаадаєва 6 листопада. Чоловік на претензії сусідів відкрив по них стрілянину з мисливського карабіна. В результаті поранення двох ніг отримав 40-річний адвокат Микола Б., якого госпіталізували, зараз йому потрібна донорська кров.

Сусіди Берестецкого розповіли, що чоловік направо і наліво розповідав, що він інвалід, і у нього є відповідні довідки. Крім того, мешканці будинку припускають, що деякі з довідок про психічний розлад, але військовим він не є.

У Facebook у Олексія Берестецького сказано, що він уродженець Луганська і працює головою правління в Центрі соціальної інтеграції інвалідів "Благо". Але в організації немає ані опису, ані підписників. А сусідка Берестецького і журналістка Світлана Панюшкіна написала в соцмережах, що федерація тхеквондо бере стрілка на поруки і заднім числом робить йому довідку, що він ветеран АТО і "добродій".

Джерело: РБК-Україна

"Мати з двійнятами потонула, а вони мовчать": Маша Єфросиніна засудила світову реакцію на підрив Каховської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:45

Українська ведуча Маша Єфросиніна засудила світову реакцію на підрив Каховської ГЕС. Внаслідок затоплення гинуть люди, з'являється все більше моторошних історій. А міжнародні організації та найвідоміші люди ніби вирішили мовчати, зазначають Патріоти Ук...

Українців зобов'язали перевірити лічильники газу: Хто має заплатити за повірку

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:30

В Україні відновлено обов'язкові перевірки індивідуальних приладів обліку комунальних послуг, що зокрема стосується і лічильників газу. Однак споживачам слід пам'ятати, що окремо платити за повірку лічильника вони не повинні, передають Патріоти України...