Робота "кипить": Нардепи влаштували фотосесію у Раді в масках собачок (фото)

Народні депутати від "Батьківщини" Олексій Рябчин і Сергій Євтушок стали "зірками мережі", зробивши селфі в масках собачок під час пленарного засідання Верховної Ради. Їх спіймали журналісти "Цензор.нет", повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що на момент відкриття засідання Верховної Ради електронна реєстрація показала наявність у сесійній залі 18 із 20 членів фракції, однак у розпал робочого дня в секторі політсили залишилися лише двоє народних обранців.

Щоб скоротати, так би мовити, час, вони вирішили зробити смішне селфі з накладкою у вигляді масок собак.


Джерело: Цензор.НЕТ

Відпочивав із друзями: У Варшаві шукають українського підлітка, який зник, коли пішов купатися у Віслі

понеділок, 22 червень 2026, 17:59

У польській столиці триває пошукова операція після зникнення підлітка у воді на річці Вісла. За даними медіа, він приїхав з України. Про це повідомляє Wawa Hot News 24, передають Патріоти України. Хлопець зник на правому березі Вісли перед Гданським мо...

Було так нудно? Легендарний футболіст заснув під час перегляду матчу ЧС-2026 (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 17:47

Легендарний ексфутболіст збірної Франції Юрій Джоркаєфф заснув під час перегляду вчорашнього матчу ЧС-2026 між Іспанією та Саудівською Аравією, передають Патріоти України. В одному з епізодів на початку другого тайму камера зафіксувала у VIP-ложі стаді...