Робота "кипить": Нардепи влаштували фотосесію у Раді в масках собачок (фото)

Народні депутати від "Батьківщини" Олексій Рябчин і Сергій Євтушок стали "зірками мережі", зробивши селфі в масках собачок під час пленарного засідання Верховної Ради. Їх спіймали журналісти "Цензор.нет", повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що на момент відкриття засідання Верховної Ради електронна реєстрація показала наявність у сесійній залі 18 із 20 членів фракції, однак у розпал робочого дня в секторі політсили залишилися лише двоє народних обранців.

Щоб скоротати, так би мовити, час, вони вирішили зробити смішне селфі з накладкою у вигляді масок собак.


Джерело: Цензор.НЕТ

У найвищий хмарочос Пекіна, розташований у діловому центрі столиці КНР, врізався літак (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 20:15

У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...

"Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими зараз володію": Олександр Усик втомився від боксу і поступається дорогою молодим, за однієї умови (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 20:00

Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...