Робота в Кабміні довела: Дубілет був змушений віддати кота другу (фото)

Кота Дмитра Дубілета звати Хайон – на честь відомого іспанського дизайнера-архітектора.

Міністр Кабміну Дмитро Дубілет розповів, що покинувши бізнес та почавши працювати високопосадовцем, йому довелося віддати другові свого знаменитого кота, який вже встиг стати символом "Монобанку". Про це сам Дубілет розповів в ексклюзивному інтерв'ю, передають Патріоти України.

За його словами, в нього навіть були думки поселити кота в Кабміні. "Були такі думки. Але я подумав, що це буде занадто епатажно. В когось може бути алергія, хтось відкриє двері – а кіт вистрибне. Складне питання, подивимося", – сказав міністр.

Дубілет пояснив, що наразі зовсім не має часу на улюбленця, тому віддав його своєму товаришу. "Він, на жаль, зараз не живе зі мною. Коли я переїхав у Кабмін, то почав рідко бувати вдома. Просто приїжджаю, лягаю спати, а потім відразу їду у Кабмін. І я дійшов до висновку, що коту досить складно у такому режимі, тому ми домовилися з моїм другом, що він переїжджає до нього. Сподіваюся, це тимчасово. Можливо, коли я повернуся до бізнесу, то спробую кота вмовити повернутися назад", – пояснив Дубілет, жартуючи.

Кота Дубілета звати Хайон – на честь відомого іспанського дизайнера-архітектора. Кіт став відомим ще тоді, коли Дубілет займався бізнесом. Улюбленець був настільки популярний в його інстаграмі, що навіть став символом "Монобанку", співзасновником якого і є Дубілет. Після цього інтернет-банк почав виготовляти наліпки і стікери із зображенням різних котів зі смішними цитатами.

"Свого часу ми звернули увагу на те, що мій кіт більш популярний ніж я у соцмережах. І ми вирішили використовувати тему котів у нашому бізнесі", – пояснив Дубілет.

Джерело: 24 канал

Хіти тижня. Випустять через два тижні: Журналісти проросійського телеканалу таємно пробралися в санаторій в Нових Санжарах (відео)

п’ятниця, 28 лютий 2020, 21:30

Заступник міністра МВС перебував в невіданні, але пообіцяв розібратися. Чиновник, виявляється, нічого не знав про те, що знімальна група пробралася-таки на закриту для сторонніх територію і вже провела звідти прямий ефір. "Як, камери всередині? Ви щось...

Серед білого дня: Над Землею вибухнув метеорит (фото, відео)

п’ятниця, 28 лютий 2020, 20:29

Болід згорів на висоті більше 30 кілометрів над Землею.