Роботодавці звернулись до суду: В Естонії розгорається скандал навколо депортації українських працівників

145 трудових мігрантів з України прибули до Естонії спеціальним рейсом 21 липня.

З Естонії депортують велику групу трудових мігрантів з України. Департамент охорони здоров'я Естонії вважає, що українці після прибуття в країну порушили вимоги про двотижневий період самоізоляції, вийшли на роботу і тим самим могли сприяти поширенню коронавірусної інфекції, інформують Патріоти України.

Як повідомляє ERR, до кінця дня 14 серпня робітники повинні покинути Естонію. Власники підприємств, які найняли працівників з України, звернулися до суду. 145 трудових мігрантів з України прибули до Естонії спеціальним рейсом 21 липня. Планувалося, що робітники будуть працювати на молочній фермі Nopri Talumeierei, в садовому господарстві Juhani Arboretum, на деревообробному підприємстві MTÜ Loreta, в агрогосподарстві Hobulased.
Власники компаній наполягають, що вимогу про карантин не було порушено: українці не з'являлися на робочих місцях, а облаштовували своє майбутнє місце проживання. «Вони приїхали на сільгоспроботи, але там не працювали, а перебували на карантині. Вони облаштовували свої житлові приміщення. Вони працювали там, де ні з ким не стикалися. Немає таких правил, які б говорили, що особі на карантині не можна окремо від інших чимось займатися», - заявив власник OÜ Hobulased Прий Ояма в коментарі delfi.ee.
Також фермери незадоволені, що контролюючі органи посилено перевіряють агросектор, але при цьому абсолютно не беруть до уваги іноземців, які приїжджають працювати в сфері послуг та в будівельній галузі.

Археологи знайшли берестяну грамоту XIV століття - вона зберігає цікаву таємницю (фото)

четвер, 1 жовтень 2020, 15:15

Археологи під час розкопок у Новгороді (Росія) виявили берестяну грамоту XIV століття, яка розкриває таємницю війська, що рухалося в Заволоччя - історичну область на території нинішніх Архангельської і Вологодської областей. Про це повідомляє ТАСС, пер...

Бережіться! ТОП-6 продуктів, якими не варто захоплюватися, якщо вам дорога здорова шкіра

четвер, 1 жовтень 2020, 14:57

Кожна дівчина, та навіть світові знаменитості хоча б раз у житті стикалася з акне, гормональними висипаннями, лущенням, сухістю та іншими проблемами шкіри. І якщо деякі з них можна виправити за допомогою косметичних засобів, то більшість коригується ті...