Роботизація набирає обертів: Експерт пояснив, яким професіям загрожує зникнення

Все йде до того, що у близькому майбутньому найпростіші професії в Україні будуть автоматизовані. Адже навіщо людина там, де може працювати механізм. Таку думку в ефірі 24 каналу висловив експерт з ринку праці Василь Воскобойник, передають Патріоти України.

Він наголосив: однозначно буде потрібен той, хто налаштовуватиме засоби автоматизації та дивитиметься, як вони працюють. Тобто зовсім людина з процесів не зникне.

Буде відбуватися заміна: як, наприклад, візник, який раніше управляв каретою, тепер управляє кермом автобусу. Це нормальні процеси розвитку. Не бачу в цьому нічого загрозливого, – зазначив Воскобойник.

Експерт додав, що більшість звичайних робітничих професій у майбутньому справді зникнуть. Залишаться лише ті, де буде присутній людський фактор, тобто емпатія. А також ті, які пов'язані зі спілкуванням, комунікацією та управлінням.

"В Голлівуді обговорюють навіть те, що рано чи пізно зникнуть автентичні актори. Бо простіше намалювати якийсь відеообраз, ніж платити людині десятки мільйонів доларів. Тож ця сфера також зазнаватиме змін", – запевнив Воскобойник.

Проте підкреслив, що важливо розуміти: якщо створити суспільства, в якому працюють лише роботи, постане питання – чим займатимуться звичайні люди і де вони зароблятимуть гроші, аби купувати товари та послуги, які вироблятимуть машини.

Резонанс тижня. Фанати у скорботі: Померла українська актриса з серіалу "Кріпосна" (фото)

четвер, 6 серпень 2020, 2:00

Відома українська актриса театру імені Лесі України Оксана Вороніна померла після тривалої боротьби з важкою хворобою. Їй було 53 роки. Про смерть артистки повідомили на Facebook-сторінці театру, де вона працювала майже 20 років, передають Патріоти Ук...

Хіти тижня. Спочатку не повірив своїм очам: Відпочивальник показав моторошну знахідку на пляжі в Одесі (відео)

четвер, 6 серпень 2020, 1:00

В Одесі на пляжі "Дельфін", де до цього часу перебуває затонулий танкер Delfi, з якого в море продовжує потрапляти нафта, в п'ятницю, 31 липня, на берег викинуло мертвого дельфіна. Відповідне відео в Facebook опублікував одесит Віталій Гілевич, передаю...