Роботизація набирає обертів: Експерт пояснив, яким професіям загрожує зникнення

Все йде до того, що у близькому майбутньому найпростіші професії в Україні будуть автоматизовані. Адже навіщо людина там, де може працювати механізм. Таку думку в ефірі 24 каналу висловив експерт з ринку праці Василь Воскобойник, передають Патріоти України.

Він наголосив: однозначно буде потрібен той, хто налаштовуватиме засоби автоматизації та дивитиметься, як вони працюють. Тобто зовсім людина з процесів не зникне.

Буде відбуватися заміна: як, наприклад, візник, який раніше управляв каретою, тепер управляє кермом автобусу. Це нормальні процеси розвитку. Не бачу в цьому нічого загрозливого, – зазначив Воскобойник.

Експерт додав, що більшість звичайних робітничих професій у майбутньому справді зникнуть. Залишаться лише ті, де буде присутній людський фактор, тобто емпатія. А також ті, які пов'язані зі спілкуванням, комунікацією та управлінням.

"В Голлівуді обговорюють навіть те, що рано чи пізно зникнуть автентичні актори. Бо простіше намалювати якийсь відеообраз, ніж платити людині десятки мільйонів доларів. Тож ця сфера також зазнаватиме змін", – запевнив Воскобойник.

Проте підкреслив, що важливо розуміти: якщо створити суспільства, в якому працюють лише роботи, постане питання – чим займатимуться звичайні люди і де вони зароблятимуть гроші, аби купувати товари та послуги, які вироблятимуть машини.

Хіти тижня. Стала відома причина раптової смерті відомої української соціологині

понеділок, 6 квітень 2020, 11:00

Ірина Ериківна кожного дня чекала операції, проте її не могли провести через погані показники крові. «Як так вийшло, що Іра померла? За 10 днів до смерті вона прийшла, як завжди, активна, позитивна в кабінет до головлікаря і каже: «У мене нічого не бол...

Як підготуватися до Благовіщення: Важливі поради і заборони

понеділок, 6 квітень 2020, 10:59

У вівторок, 7 квітня, православні християни в Україні відзначать одне з найважливіших церковних свят - Благовіщення Пресвятої Богородиці, передають Патріоти України. . Свято Благовіщення Пресвятої Богородиці встановлене на честь доброї новини Діві Марі...