Робити щеплення змусять усіх? Київська ОДА закриє школи, у яких буде недостатньо вакцинованих вчителів

У Київській області закриють школи, якщо в них буде недостатньо вакцинованих працівників. При цьому школи не будуть переводити на дистанційне навчання. Про це повідомляє пресслужба Київської ОДА, зазначають Патріоти України.

«Цього року наша область має можливість повноцінно функціонувати навіть у посиленних карантинних нормах. Але є умова — працюватимуть тільки ті школи, де вакциновано 80% працівників… Якщо ж до 20 вересня цього не буде зроблено, школи зачинять. Онлайну більше не буде», — зазначив голова Київської ОДА Василь Володін.

Володін зазначив, що такі заходи є вимушеними, оскільки у області зростає кількість нових випадків коронавірусу та госпіталізацій. «Вимога мати 80% вакцинованих у колективі стосується всіх — і соціальної сфери, і бізнесу. До того ж щеплення зараз — це єдиний спосіб захиститись від хвороби», — повідомив очільник Київської ОДА.

Хіти тижня. Парад запроданців: Хто з українських артистів виступить на російській "Пісні року"

субота, 27 листопад 2021, 15:00

Як свідчить анонс, у ньому візьмуть участь і українські артисти. Так, організатори називають майбутнє дійство «грандіозним» та «головним концертом країни». Заплановано його на 4 грудня. Для росіян співатимуть, у тім числі, Софія Ротару, Artik & Asti, А...

Як у фільмі жахів: У Дніпрі в парку комунальники знайшли людські кістки (фото)

субота, 27 листопад 2021, 14:44

У Дніпрі у парку 40-річчя визволення міста працівники КП "Благоустрій" знайшли людські кістки. Не виключено, що тут була чиясь могила. Про це свідчить той факт, що були знайдені також частини надгробка, а місцями виникали провалля у землі. Слід зазначи...