"Родная говень": На окупованому Росією Донбасі масово гине риба

Рибі в окупації теж несолодко доводиться...

Жителі окупованого Донецька масово скаржаться у соцмережах на загибель риби у річці Кальміус. У «МОЗ ДНР», своєю чергою, заявляють про органічне забруднення води Нижньо-Кальміуського водосховища. Про це повідомляють «Новости Донбасса», передають Патріоти України.

Так, за результатами санітарно-хімічних і мікробіологічних досліджень від 8-9 серпня 2019 року встановлено факт невідповідності води Нижньо-Кальміуського водосховища за такими показниками:

запах у 3 рази,
біологічне споживання кисню в 1,5 раза,
завислі речовини в 2 рази,
нафтопродукти в 2,5 рази, феноли в 3 рази,
марганець у 5 разів,
індекс ЛКП (лактозопозитивна кишкова паличка) становить 7 000 000 в 1 дм куб. (за норми не більш як 5000 в 1 дм куб.).

Пандемія: Третій міністр охорони здоров'я Зеленського обіцяє українцям, що найважчі тижні ще попереду (відео)

четвер, 2 квітень 2020, 19:35

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов записав до українців звернення у зв’язку із пандемією коронавірусу і попередив, що найважчі тижні ще попереду, зазначають Патріоти України. . "Найважчі тижні попереду, але я впевнений, що згуртувавшись українс...

Хіти тижня. "Вести из другого измерения: в Швейцарии и Германии массово по всей стране заработали киоски Corona-Drive-In", - Давиденко (фото)

четвер, 2 квітень 2020, 19:30

"Это аналоги Макдрайвов от Макдональдс только при подъезде к ним вместо заказа бургера, ты делаешь быстрый тест на коронавирус. И тут же получаешь результат не выходя из машины", - пише у своєму блозі Олексій Давиденко, передають Патріоти України, і пр...