Родич харків'янки, яка вбила свого сина, напав на журналістів (відео)

У Харкові брат жінки, котра вбила свою дитину і наклала на себе руки, накинувся на знімальну групу телеканалу "АТН".

Про це повідомила кореспондентка харківського телеканалу "АТН" Христина Асика, передають Патріоти України.

За її словами, подія сталася сьогодні, 14 липня, коли кілька груп журналістів приїхали знімати сюжет про вбивство 10-річної дитини та самогубство жінки. "Під'їхали до будинку, ще навіть не встигли розкластися, вийшов чоловік років 40 разом із жінкою. Говорить: "Їдьте геть, чого ви тут сенсацію шукаєте, я зараз вам усе розіб'ю". Ми відійшли на іншу вулицю, викликали поліцію. Він був агресивний і погрожував", - сказала журналістка.

Асика зазначила, що через приблизно 10 хвилин агресивний чоловік "із підкріпленням з близько 5 чоловіків" підійшов до журналістів. "Він бере каміння, кидається на операторів. Неадекватний стан. Мій оператор був біля нашої машини, він знімав до останнього. Я відійшла. Цей чоловік почав лізти в машину, відкривати двері, виривати ручки. Так що в нас машина без ручок", - додала журналістка.

Вона зазначила, що на місці події залишився штатив від камери, однак агресивний чоловік його зрештою не віддав. "Це брат цієї жінки (яка наклала на себе руки – ред.). Наскільки нам сказали сусіди. Він кидався на всіх", - підсумувала Асика.

Журналісти написали заяву до Новобаварського відділу поліції Харкова. У відділі комунікації ГУНП України в Харківській області пообіцяли повідомити подробиці інциденту пізніше.

У Києві начальницю Служби у справах дітей та сім'ї затримали за торгівлю сиротами

п’ятниця, 7 серпень 2020, 21:15

За безперешкодне всиновлення чиновниця вимагала в подружжя $1 тис. У Києві начальниця Служби у справах дітей та сім'ї однієї з районних в місті Києві державних адміністрацій продавала дитину. За безперешкодне всиновлення чиновниця вимагала в подру...

"Рвут собак, скоро начнут лезть в города": Жителі окупованої Донеччини скаржаться на агресивні зграї вовків

п’ятниця, 7 серпень 2020, 20:44

Причиною появи великої кількості сірих хижаків стала заборона полювання. В одній зі спільнот в соціальних мережах жителі непідконтрольного Україні Докучаєвська Донецької області заявляють про появу зграї вовків, які вбивають собак і недавно з'їли теля,...