
59-річна мешканка Сантьяго (Домініканська Республіка) Майра Алонсо організувала репетицію своєї поховальної церемонії просто у власному подвір’ї. Про це пише The Daily Mail, передають Патріоти України.
Жінка змусила родичів плакати, однак ті переважно сміялися й фотографували «покійницю». Заради реалістичності Майра навіть погодилась лягти у домовину. Алонсо прибула на похорони у катафалку й з голови до ніг була в білому – з вінком на голові.
При цьому, за даними місцевих ЗМІ, на «вечірку» мешканка Сантьяго витратила 710 фунтів стерлінгів (понад 1 тисячу доларів – ред.) – на оренду домовини та частування гостей. Також винуватиця події пообіцяла найближчим часом не помирати, оскільки хоч у труні й було тепло, однак самотньо.
На незвичну поховальну церемонію відреагувала мережа. Дехто обурювався фальшивими похоронами на тлі пандемії коронавірусу й спалаху смертей. Сама ж Алонсо відповіла, що саме пандемія надихнула її на репетицію власної смерті.
У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...
Еволюційний біолог Скотт Соломон досліджує, як можуть виглядати майбутні покоління землян, які народяться і виростуть на Марсі. Вчений має певне уявлення про те, як життя на Марсі може вплинути на нашу еволюцію як виду, передають Патріоти України з пос...