
59-річна мешканка Сантьяго (Домініканська Республіка) Майра Алонсо організувала репетицію своєї поховальної церемонії просто у власному подвір’ї. Про це пише The Daily Mail, передають Патріоти України.
Жінка змусила родичів плакати, однак ті переважно сміялися й фотографували «покійницю». Заради реалістичності Майра навіть погодилась лягти у домовину. Алонсо прибула на похорони у катафалку й з голови до ніг була в білому – з вінком на голові.
При цьому, за даними місцевих ЗМІ, на «вечірку» мешканка Сантьяго витратила 710 фунтів стерлінгів (понад 1 тисячу доларів – ред.) – на оренду домовини та частування гостей. Також винуватиця події пообіцяла найближчим часом не помирати, оскільки хоч у труні й було тепло, однак самотньо.
На незвичну поховальну церемонію відреагувала мережа. Дехто обурювався фальшивими похоронами на тлі пандемії коронавірусу й спалаху смертей. Сама ж Алонсо відповіла, що саме пандемія надихнула її на репетицію власної смерті.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...