Родичі звинувачують чоловіка: У Кременчуці за дивних обставин померла учасниця АТО (фото, відео)

На тілі жінки були виявлені синці різної давності і травми черевної порожнини.

Марина Суліменко із дочкою. Фото: Фейсбук.

У Полтавській області, в місті Кременчук, загинула учасниця АТО: родичі звинувачують в її смерті чоловіка, а той, у свою чергу, не віддає їм тіло для похорону. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила журналістка Наталія Софієнко, передають Патріоти України.

Марина (так звали загиблу) померла від черепно-мозкової травми. Її родичі звинувачують чоловіка, Віктора Сулименко, також учасника АТО, в тому що він її нібито вбив.

Однак в поліції заявили, що "криміналу в смерті учасниці АТО в Кременчуці немає. Її не вбивали". У той же час, на тілі жінки були виявлені синці різної давності і травми черевної порожнини. Однак померла вона саме від черепно-мозкової травми, отриманої, швидше за все, в результаті падіння.

Чоловік Марини відмовляється віддавати тіло для похорону родичам, які проживають в Черкаській області. Він хоче поховати її з почестями на Алеї героїв в Кременчуці. Також він говорить, що родичі "знущалися" над Мариною і доводили її до істерик.

Коментарі від матері загиблої:

Був не бідною людиною: Поліція розповіла свою версію вбивства завучки в Тернополі

середа, 23 вересень 2020, 21:00

Підозрюваний нібито повісився після скоєння злочину. Поліція підозрює в жорстокому вбивстві заступниці директора тернопільської школи №11 Анжели Макаренко співробітника банку. Спікер Національної поліції Тернопільської області Сергій Крета розповів, що...

Хіти тижня. Переверне уявлення про Всесвіт: Астрономи виявили невідомий раніше феномен

середа, 23 вересень 2020, 20:30

Уявлення людей про Всесвіт може бути помилковим. Вченим вдалося виявити феномен, що зможе перевернути уявлення про темну матерію у Всесвіті. Мова йде про те, що в деяких галактиках концентрація темної матерії вище, ніж вважається. До такого висновку пр...