
В Одеській області померло немовля, за цим фактом поліцейські розслідують два кримінальних провадження, повідомили у ГУНП в області у четвер, передають Патріоти України.
Трагічна подія сталася кілька днів тому в одному з населених пунктів Біляївської громади в Одеському районі. Поліція отримала повідомлення про смерть за місцем мешкання двомісячного хлопчика. "Попередньо правоохоронці встановили, що 33-річна жінка лягла з сином спати, а прокинувшись, виявила малюка без ознак життя", - повідомили у поліції.
"Тіло хлопчика слідчі направили на судово-медичну експертизу. Попередньо, смерть дитини настала внаслідок пневмонії", - ідеться у повідомленні.
З жінкою, як вказано, мешкає ще двоє діточок 4-х та 7-ми років. Родина перебуває на обліку у соціальній службі. Наразі відомості за фактом смерті дитини внесені слідчими до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками п. 2 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України з приміткою "природна смерть" та статті 166 ККУ (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною).
Слідчі разом з ювенальними поліцейськими встановлюють всі обставини трагедії.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...