Романтичне закінчення зими: Над Землею з'явився "сніжний місяць" (фото)

Під час "сніжного" місяця астрологи рекомендують пробачити всіх своїх кривдників і думати про хороше

У передостанній день зими, 27 лютого, жителі планети зможуть спостерігати красиве астрономічне явище – так званий "сніжний" повний місяць, повідомляють Патріоти України.

Сніжним місяцем називають останній зимовий повний місяць, який за київським часом наступив о 10 годині 17 хвилин. Користувачі в мережі з різних країн вже почали публікувати фото місяця.

Астрологи запевняють, що повний місяць – відповідний час для здійснення різних ритуалів, передбачень і ворожінь. Під час "сніжного" місяця астрологи рекомендують пробачити всіх своїх кривдників і думати про хороше – за їхніми словами, в цей день позитивні емоції важливі як ніколи.

Сніжний місяць над Бранденбургом.
Сніжний місяць над Туреччиною.

Також фахівці радять зайнятися прибиранням, переглянути спосіб життя, харчування, оновити гардероб, переїхати, працювати зі своєю інтуїцією і помічати знаки, читати книги і вишивати.

Не варто у повний місяць висловлювати невдоволення, займатися самокритикою. У цей день важливо не порушувати внутрішню гармонію. Що б не сталося в повний місяць, не потрібно обурюватися. Також астрологи застерігають, що в цей день можуть проявлятися емоційна нестабільність і душевний неспокій, різкі перепади настрою.

Сніжний місяць над Брюсселем.

З архіву ПУ. 5 Мб і важить тонну: Як виглядав перший жорсткий диск для комп'ютера (фото)

середа, 22 вересень 2021, 2:00

Відомо, що жорсткий диск призначався для першого комп'ютера 305 RAMAC, який створила американська компанія IBM. У мережі опублікували фото перших жорстких дисків для комп'ютерів в 50-роках минулого століття. Так в 1956 році був показаний "вінчестер" об...

По удару молотком за кожен рік подружнього життя: Шокуючі подробиці вбивства українки чоловіком-італійцем

вівторок, 21 вересень 2021, 23:52

Вірі Мудрій був 61 рік, в минулому вона працювала доглядальницею. В італійському місті Ріміні місцевий житель 68-річний Джованні Лагвардія жорстоко вбив свою дружину-українку і здався поліції. За попередніми даними, причиною жорстокого вчинку чоловіка ...