"Рос, как нос у Пиноккио": У Дніпрі знесли "суперцарський" балкон (фото)

У Дніпрі комунальники знесли прибудову до цар-балкону. Власник квартири першого поверху намагався зробити із цар-балкону ще більший "суперцарський" балкон, який би займав місце у палісаднику. Будівництво виявили перед Днем міста, повідомляють Патріоти України.

Як пише у Facebook начальник інспекції з питань благоустрою міськради Дніпра Руслан Морозі, прибудову будували до будинку №11 на вулиці Карагандинській.

Комунальники вручну ломами та кувалдами розібрали кладку з гозобетону, а кран – демонтував залізобетонну плиту, на якій стояла прибудова.

Комунальники не стали чіпати цар-балкон, до якого зводили прибудову.

Хіти тижня. В Індії дівчинку з хоботом замість носа визнали втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші (фото, відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 3:00

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходиться довгастий хобот. Фото. Дівчинку з Індії, яка народилася з хоботом замість носа, визнали втіленням божества на землі. Про це повідомляє британське видання Dai...

Хіти тижня. Дніпрян шокує новий "цар-балкон", який нагадує труну й може поховати не лише дивакуватих хазяїв (фотофакти)

вівторок, 28 вересень 2021, 1:00

У Дніпрі на правому березі з'явився "цар-балкон", який візуально нагадує труну. Важливо, що він може бути небезпечним для місцевих жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. Так, балкон знаходиться в Шевченківському районі міста ...