Росгвардійці з Єкатеринбурга заявили, що більше не повернуться на війну - залишилися без грошей і статусу ветерана

Російським військовим, які повертаються з України, відмовляють у статусі ветерана. Керівництво кинуло їх напризволяще. Таку відмову отримали росгвардійці в Єкатеринбурзі, пише "24 канал" з посиланням на джерела в спецслужбах, передають Патріоти України.

У виплаті грошової надбавки росіянам теж відмовили. Це подвійний оклад і 53 долари на добу. Після цього вони всі разом написали рапорт на звільнення. Зазначають, що службу продовжує лише керівництво. Варто зазначити, що подібні випадки в російській армії не рідкість.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.