"Росії слід швиденько зібрати манатки і зникнути": Невзоров заявив про поворотну точку війни в Україні

Відомий російський журналіст-опозиціонер Олександр Невзоров прокоментував історичне для України рішення США щодо здійснення програми ленд-лізу, що дозволить постачати з Америки зброю, боєприпаси та техніку, а також медикаменти, продукти та інші необхідні речі за прискореною системою. Публіцист упевнений, що "це і є поворотна точка війни", передають Патріоти України.

Ведучий уїдливо порекомендував російським окупантам "зібрати манатки" та "зникнути" з української землі, оскільки далі на них очікує лише стрімкий крах. Своєю думку він поділився в особистому Telegram-каналі.

Прискорена процедура постачання амуніції та іншої продукції за програмою ленд-лізу буде встановлена протягом 60 днів. Для України – це великий крок до перемоги. Для РФ – суттєве ускладнення ситуації.

"Це і є поворотна точка війни. Росії слід швиденько зібрати манатки, зникнути і вдати, що її ніколи в Україні і не було. Все подальше буде просто безглуздою генерацією трупів, руйнувань і ганьби", – упевнений Невзоров. Зазначимо, Америка відродила цю програму вперше з часів Другої світової війни – востаннє вона діяла у березні 1941 року та дозволила США без трудомістких процедурних перешкод швидко поповнювати запаси союзників у боротьбі проти нацистської Німеччини.

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...

Прямо у аеропорту: В Лондоні заарештували українського бізнесмена

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:00

Стало відомо, що 29 червня 2022 року близько 7 години ранку у лондонському аеропорту "Лутон" британська поліція заарештувала Сергія Тищенка, повідомляють Патріоти України. Раніше Високий суд Лондона схвалив арешт Сергія Тищенка, відомого в Україні як в...