
На прифронтових українських територіях, а також у населених пунктах, що розташовані на лінії фронту, залишаються місцеві жителі, які, попри більш ніж рік повномасштабної війни, підтримують Росію. Одна із таких "ждунів", літня жінка, яка назвала себе українкою, закликала наших захисників "здатися" росіянам, передають Патріоти України.
Відповідне відео, зняте військовослужбовцем Сил оборони, опублікували українські Telegram-канали. Зустрівши українських бійців, бабця почала вимагати, щоб вони забиралися геть, оскільки "поки вас не було – був мир". "Ми брати були! Спитай у матері, як ми жили!" – кричала жінка на молодшого за себе військового.
Вона видала, що росіяни не винні у тому, що почалася війна – лише президенти. Також жінка заявила, що окупанти не можуть загинуть від рук українських захисників, бо мовляв "Росія сильна!". Очевидно бабця не знає, що за період повномасштабного вторгнення на українській землі вже полягло близько 160 тисяч окупантів. "Слава Україні, але не героям, бо ви вбиваєте!" – кричала жінка, "хвора" російською пропагандою, не чуючи жодних заперечень.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...