
Блогерка Настя Барта опублікували фото цивільних мешканців, які загинули у Маріуполі. Дівчина, яка народилася та виросла у Маріуполі, розмістила на своїй сторінці в Instagram фото загиблих на її батьківщині людей, передають Патріоти України.
Так, у серії кадрів Барта показала фото вагітної дівчини, яка загинула від осколкових поранень, чоловіка, який замерз уночі в будинку без даху після артобстрілу, молоду маму з малюком, які згоріли, та інших мешканців Маріуполя, яким не вдалося врятуватися.
"Від цих історій завмирає серце. Хочеться кричати і плакати від болю, який приніс російський світ до Маріуполя. Люди вмирали нелюдяно, жорстоко, а дехто й болісно. Але нацики та фашисти, як і раніше, українці, так. А це все фейки, проплачені Америкою, аби дискредитувати велику росію. росія горітиме у вогні за кожного вбитого українця", — написала вона у публікації.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...