Державний департамент США розповів свої версії вибуху на полігоні під Северодвінськом, РФ.
Про це повідомляє The Washington Times з посиланням на помічника держсекретаря США з контролю над озброєннями Томас Дінанно.
За його словами, НП сталася під час підйому ракети "Буревісника" (Skyfall) з моря на поверхню.
"Причиною вибуху став серйозний збій у Skyfall. Відбулася неконтрольована ядерна реакція, яка привела до викиду радіації, коли російські фахівці піднімали ракету з дна", - заявив Дінанно.
На думку адміністрації США, російська ракета майже рік лежала на дні моря після невдалих випробувань. Викид радіації в ході вибуху не становив загрози населенню, вважають американські фахівці, але при цьому мовчання Кремля стурбувало Держдеп. Саме тому було вирішено опублікувати у відкритому доступі деякі відомості про аварію в РФ.
"Нас особливо турбує: по-перше, дезінформація, по-друге, те, що вона перебувала на дні моря рік; по-третє, те, що їх першою реакцією було приховування", - додав помічник держсекретаря.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...