"Росія поширюватиме свої блуди світом, спричинить багато воєн, у яких загинуть багато націй": Посол України у Ватикані розповів про пророцтво, через яке Папа досі заграє з московськими чекістами в рясах

Папа Римський продовжує вірити у Фатімське пророцтво про Росію

Традиція представленості Росії при Святому престолі має дуже довгу, майже двохсотлітню історію. Сотні священнослужителів російської церкви мали можливість тут навчатися. При цьому вони всі працювали на відповідні радянсько-російські відомства, прикриваючись рясами. Про це в інтерв'ю «Главкому» розповів посол України при Святому престолі та Мальтійському ордені Андрій Юраш, зазначають Патріоти України.

Спершу росіяни розмістили своє посольство в одному з найкращих палаців у центрі Рима, який до 1870 року був столицею Папської держави. Після того, як у 1946 році постала Італійська Республіка, а Папська держава відійшла у небуття, Росія отримала вже два посольства: одне при республіці, а інше – при Святому престолі.

«З тих часів і до сьогодні сотні священнослужителів російської церкви мали можливість тут навчатися. При цьому вони всі працювали на відповідні радянсько-російські відомства, прикриваючись рясами», – пояснив посол.

За словами Юраша, чималий вплив на католицьке духовенство у Ватикані і донині має Фатімське пророцтво про Росію (йдеться про пророцтво, датоване 13 липня 1917 року, у якому Діва Марія, нібито об’явившись втретє неподалік португальського міста Фатіма, прорекла, що Росію треба навертати на праведний шлях, інакше «вона (Росія) поширюватиме свої блуди світом, спричинить багато воєн, у яких загинуть багато націй», – ред.). «Величезна кількість кліру у Ватикані продовжує сприймати російську державу як заблудлу вівцю, а російську церкву, попри всі її численні хиби, як релігійну інституцію. Серед таких романтиків є й Папа», – сказав посол.

Нагадаємо, що нещодавно Папа Римський знову закликав українців та росіян «помиритися». Раніше під час меси з нагоди Великодня понтифік помолився за мир для українців: втім, не забув він і про громадян держави-агресорки. Папа Римський не уточнював у промові, що саме Росія має зупинити війну, вивівши свої війська з України.

Росіяни валялися п'яні під готелем і лаялись: Забужко під час поїздки до Латвії побачила росіян у "природних умовах"

четвер, 21 вересень 2023, 10:58

Українська письменниця Оксана Забужко розповіла, як зіткнулася з пʼяними росіянами в Латвії. Українка вирушила до Риги, щоб презентувати свою перекладену книгу "Найдовша подорож". У готелі вона стала свідком неадекватної поведінки громадян РФ під вікна...

Скільки людей житиме в Україні через 10 років: Демографи кажуть, що 52 млн не буде ніколи

четвер, 21 вересень 2023, 10:39

В Україні в найближчі десять років може змінитися демографічна ситуація. Науковці вважають, що у 2033 році на території нашої держави проживатиме не більше 35 мільйонів людей. Йдеться про кордони 1991 року, передають Патріоти України. Такий прогроз є н...