"Росія повинна понести відповідальність - і кримінальну, і фінансову. Донбас і Крим повернемо - хоч силою, хоч дипломатією", - головний капелан АТО

Патріоти України пропонують ознайомитись з інтерв'ю Костянтина Холодова для журналу Країна.

"Донбас потрібно повертати. У нас немає іншої землі. Сталося так, що ми втратили її частину. Але це не означає, що ми її подарували. На цій землі жили і живуть українці. На цю землю прийшов ворог. Я не дивлюся на цю землю очима одурманених ворожою пропагандою людей, чи людей, які на цю землю завезені – бурятів, калмиків, кавказців, та регулярних військ РФ. Це земля українська і крапка. І її ми не даруємо нікому. Це наша земля – як Донбас, так і Крим" - стверджеє капелан АТО Костянтин Холодов. З весни 2015 до зими 2016 року він був головним капеланом АТО.

Ви майже два роки були головним капеланом АТО. Як змінив вас Майдан і війна?

На війні я з 2014 року. Я пішов туди як волонтер. Возив гуманітарну допомогу. Настав той момент, коли один з командирів сказав: "Така ситуація, отче: нам потрібен капелан. А Ви ж священик". Кажу: "Так, я поїду". – "Але нам потрібен постійний капелан. Бо війна, а людям потрібна духовна підтримка і молитва".

Так почалося моє капеланство, з літа 2014 року. Я тоді був одночасно і волонтером, і капеланом. У 2015 році була створена капеланська служба, яку я очолив у зоні АТО. Знаходився в зоні бойових дій. Моя функція була координувати дії наших капеланів у зоні бойових дій. Розподіляв капеланів по секторах і бригадах, оформлював їхні документи. Я був всюди. В усіх місцях, де іде війна - від Маріуполя, Широкиного, до Щастя. Всюди був і все бачив.

Іноді лунають припущення, що Донбас в Україну вже не повернути. Що це зранена земля, яка і до війни не була ментально українською. Якої ви думки?

У нас немає іншої землі. Сталося так, що ми втратили її частину. Але це не означає, що ми її подарували. На цій землі жили і живуть українці. На цю землю прийшов ворог. Я не дивлюся на цю землю очима одурманених ворожою пропагандою людей, чи людей, які на цю землю завезені – бурятів, калмиків, кавказців, та регулярних військ РФ. Це земля українська і крапка. І її ми не даруємо нікому. Це наша земля – як Донбас, так і Крим.

Росія повинна понести відповідальність – і кримінальну, і фінансову. Скільки переселенців втратили житло! За це теж їй доведеться заплатити. І за розстріляних, і за скалічених, і за ненароджених окупанти теж повинні заплатити

Ми все одно будемо її повертати. Хоч силою, хоч дипломатично.

Але найголовніше – Росія повинна понести відповідальність – і кримінальну, і фінансову. Скільки переселенців втратили житло! За це теж їй доведеться заплатити. І за розстріляних, і за скалічених, і за ненароджених окупанти теж повинні заплатити. Вони нам будуть сплачувати і за Крим, і за Донбас, і за всі смерті, і вдовам, і сиротам. На мою думку, Російській федерації зараз краще було б розпастися на десять-п'ятнадцять країн, щоб нічого не платити.

Доля всіх імперій – це розпад."

Хіти тижня. "СССР стоило развалить только за то, что в нем женщина после 35-40 лет забывала о том, что она женщина", - Мирович про моду в "совку" (фото)

понеділок, 18 листопад 2019, 20:30

"Так, друзья, сегодня будет пост об одном знаменательном и очень интересном событии, которое произошло в 1959 году, во времена так называемой "хрущевской оттепели", - пише у своєму блозі Максим Мирович, передають Патріоти України, і продовжує:. "Страна...

Мосійчук кусає лікті: Окружний адмінсуд закрив справу проти Супрун

понеділок, 18 листопад 2019, 20:29

Окружний адмінсуд столиці закрив справу проти колишньої очільниці МОЗ Уляни Супрун, що була відкрита за позовом Ігоря Мосійчука. Про це повідомила сама Уляна Супрун у соцмережі Twitter, передають Патріоти України. . "Окружний адміністративний суд Києв...