"Росія розбомбила. Я все ще в шоці": Відома канадська письменниця показала згорілу обкладинку своєї книги з типографії в Харкові (фото)

Наклад роману Залізна вдова канадської письменниці китайського походження Сіжань Джей Чжао був знищений російським ракетним ударом по типографії Фактор-друк у Харкові. Письменниця з болем відреагувала на подію, передають Патріоти України.

Канадська письменниця китайського походження Сіжань Джей Чжао поділилася у себе в Instagram фото згорілої палітурки українського перекладу її дебютного роману Залізна вдова, який якраз друкувався в Харкові на типографії Фактор-друк. «Росія розбомбила моє українське видавництво Vivat. Друкарня є цивільним підприємством, і для Росії немає вагомих причин, щоб цілити в нього ракетами. Я все ще в шоці, і намагаюся зв’язатися зі своїм видавцем», — написала вона.

У своєму дописі вона розповіла своїм фоловерам, що внаслідок ракетного удару на типографії загинуло сім працівників, "яких вбила Росія». Вона також закликала підписників долучитися пожертвами на медичну допомогу для України. «Вся моя скорбота за пораненими та загиблими під час нападу», — додала вона.

Залізна вдова — підлітковий науково-фантастичний роман, що вийшов у 2021 році і став бестселлером за версією The New York Times. У тому ж році він отримав премію за Найкращу книгу для юних читачів Британської науково-фантастичної асоціації.

Вознесіння Господнє-2024: Що категорично не можна робити 13 червня та як відзначати одне з найбільших християнських свят

середа, 12 червень 2024, 23:45

Одне з 12-ти головних християнських свят, Вознесіння Господнє, відзначається на 40-й день після Великодня. У 2024 році воно випадає на четвер, 13 червня, передають Патріоти України. Цього дня згадують, як, згідно з Євангелієм, Ісус Христос вознісся на ...

Жартував, що поїде на ці гроші відпочивати: Із сейфу прокурора зникло понад 100 тисяч євро, вилучених під час обшуку

середа, 12 червень 2024, 22:53

Із сейфу зберігання речових доказів Голосіївської окружної прокуратури начебто зникло 101,25 тисячі євро, які раніше були конфісковані під час обшуків у справі ТОВ “Медінова”. Водночас на робочому місці перестав з'являтися прокурор Володимир Вінніков, ...