Росія старається? На Польщу здійснили кібератаку. Прем'єр скликає закрите засідання парламенту

На Польщу здійснили "безпрецедентну" кібератаку. Прем'єр-міністр країни Матеуш Моравецький скликає закрите засідання парламенту. Про це повідомляє видання Wiadomosci, передають Патріоти України.

Офіційний представник уряду республіки Петр Мюллер заявив, що атака носить широкий характер. "Останнім часом ми стали об'єктом безпрецедентної кібернетичної атаки, спрямованої на Польщу, на польські установи, на окремих користувачів електронної пошти", - зазначив Мюллер.

Зазначимо, відповідальний за реалізацію Національної програми вакцинації Міхал Дворчик заявив, що піддався атаці хакерів. Були зламані електронна пошта і сторінки в соціальних мережах, що належать йому і його дружині. У заяві політик припустив, що до атаки мають відношення російські хакери, так як інформація була опублікована в російській соціальній мережі Telegram.

Скільки росіян насправді підтримують війну проти України: Авторитетний соціолог озвучив несподівані дані

середа, 4 жовтень 2023, 6:33

Підтримка війни серед російського суспільства повільно, але неухильно зменшується. Частка переконаних прихильників воєнних дій проти України в російському суспільстві – так звана «партія війни» – становить лише 10-15% населення. Про це заявив в інтерв'...

Небезпечний трюк довелось виконувати тричі: Каскадер встановив незвичайний світовий рекорд на вантажівці (відео)

середа, 4 жовтень 2023, 6:15

В Італії 43-річний каскадер Марко Давіде Джионі встановив незвичайний світовий рекорд Гіннеса. Водій проїхав на двох колесах вантажівки через вузьку щілину. Відео опублікували на YouTube-каналі Guinness World Records. Каскадеру знадобилося кілька спроб...