
Колони бойової техніки ворожої армії висунулися з тимчасово окупованого Сімферополя та рухаються у напрямку півдня України. Рашисти чекають на підкріплення, щоб остаточно визначити долю регіону, що виходить до моря, передають Патріоти України.
Про це повідомили в Оперативному штабі Збройних сил України на Telegram-каналі. Військові опублікували кадри, як важка техніка їде освітленими вулицями."Із Сімферополя на північ у бік Херсонської області рухаються колони військової техніки орків", – вказано у повідомленні.
Нагадаємо, що вже цього тижня російські окупанти проведуть так званий референдум у кількох населених пунктах Херсонщини, які перебувають під їхнім контролем. Вороги хочуть федералізувати частину південної області України, перетворивши її на недореспубліку ХНР.
Багато українців продовжують працювати, навіть попри те, шо отримують пенсійні виплати. Та постає запитання: якщо людині призначили групу інвалідності, то чи може вона отримувати і пенсію, і зарплату, якщо влаштується на роботу. Детальніше про це розпо...
У Львові лікарі врятували 101-річну пацієнтку з ішемічним інсультом. Їй провели тромболітичну терапію, спрямовану на розчинення тромбів усередині кровоносних судин. Наразі жінку вже виписали додому, повідомили в Університетській лікарні ЛНМУ імені Дани...