
Збройні сили України продовжують чинити гідний опір російським окупантам. У понеділок, 4 квітня, рашисти вивели основну частину своєї техніки із Сумської області на територію країни-агресора РФ, передають Патріоти України.
Про це в ефірі UAразом повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький. Він зазначив, що в області все ще перебувають невеликі підрозділи, яких "виловлюють" ЗСУ та територіальна оборона. І додав, що українські військові поповнили свої запаси технікою російських окупантів: "Отримана і захвачена трофейна техніка – медичний автомобіль "Тигр", "Тайфун", танки, БМП і так далі", – сказав Живицький. Відповідні фото опубліковані у його Telegram-каналі.
За словами голови Сумської ОВА, підрозділи РФ після відведення військ підірвали міст через річку Сейм, чим відрізали можливість для відступу ар'єргарда армії (військовий підрозділ/частина, що охороняє військо під час переміщення із фронту в тил або вздовж фронту).
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...