"Росіян потрібно знищити": 102-річна українка, яка пережила Голодомор, плете маскувальні сітки для ЗСУ - троє її внуків воюють на фронті

102-річна українська пенсіонерка із села Ходорків на Житомирщині Любов Ярош плете маскувальні сітки для української армії. Жінка, яка народилася 1920 року і пережила три голодомори, зокрема 1932-1933 років, не з чуток знає про ненависть до держави-агресора Росії, а тому, як може, наближає перемогу України. Про це йдеться в матеріалі видання CNN, передають Патріоти України.

Зазначається, що троє внуків бабусі захищають країну на фронті, і це ще більше посилює її болючі спогади про власне дитинство.

"Тоді не було чого їсти. Ми їли листя липи... і кропиву. Ми перемелювали ці дикорослі рослини на борошно, пекли з неї. Це те, що ми їли під час голоду", – розповіла жінка про своє життя під час Голодомору 1932-1933 років, коли за наказом Йосипа Сталіна в українських селян забрали все зерно, яке в них було, – щоб забезпечити індустріалізацію та придушити український національний опір.

У 13 років Ярош бачила, як її старший брат та сестра загинули під час найстрашнішого масового голоду в Україні. "Я була повністю опухлою. У мене опухли ноги, опухли руки. Я була така хвора. Я думала, що помру", – розповіла вона про свої страждання.

"Маленькі діти помирали від голоду. Їх посадили у вантажівку. Вони викопали велику яму і кинули їх усіх туди. Там були руки і ноги... і вони закидали їх землею без жодних церемоній", – згадувала пенсіонерка.

Видання нагадало, що в той період Кремль прагнув позбавити Україну незалежних селянських господарств, а також її мови, історії, культури та свободи. Багато хто вважає, що те, що зараз намагається зробити російський президент Володимир Путін, має разючу схожість з давніми подіями. Через 90 років 102-річна українка відмовляється прийняти нову агресію Росії. Її ненависть до цієї країни видно, коли вона показує жест перерізання горла. "Потрібно їх (росіян. – Ред.) винищити, щоб не залишилося жодного. Тільки тоді може бути якийсь мир", – вважає Ярош.

Одна з найбільших загадок Сонячної системи: Чому супутник Нептуна Тритон має таку дивну природу і чому науковці сподіваються віднайти там прояви життя (фото)

середа, 4 жовтень 2023, 5:58

Нептун має 14 супутників, одні з них обертаються навколо планети дуже близько і мають правильні орбіти, а інші — далі і мають не кругові, а витягнуті та ретроградні орбіти. Серед них вирізняється найбільший супутник Нептуна — Тритон, який досі приховує...

Полює на кенгуру і велику рогату худобу: На півдні Австралії фермер упіймав хижого сумчастого, який вважався вимерлим ще 19 сторіччя (фотофакти)

середа, 4 жовтень 2023, 2:35

"Цей вид вважався вимерлим у Південній Австралії, про них не було офіційних записів протягом більш ніж ста років, — повідомили представники Служби національних парків і дикої природи (NPWS) узбережжя Лаймстоун. . Фермер пояснив, що очікував побачити ...