"Росіян потрібно знищити": 102-річна українка, яка пережила Голодомор, плете маскувальні сітки для ЗСУ - троє її внуків воюють на фронті

102-річна українська пенсіонерка із села Ходорків на Житомирщині Любов Ярош плете маскувальні сітки для української армії. Жінка, яка народилася 1920 року і пережила три голодомори, зокрема 1932-1933 років, не з чуток знає про ненависть до держави-агресора Росії, а тому, як може, наближає перемогу України. Про це йдеться в матеріалі видання CNN, передають Патріоти України.

Зазначається, що троє внуків бабусі захищають країну на фронті, і це ще більше посилює її болючі спогади про власне дитинство.

"Тоді не було чого їсти. Ми їли листя липи... і кропиву. Ми перемелювали ці дикорослі рослини на борошно, пекли з неї. Це те, що ми їли під час голоду", – розповіла жінка про своє життя під час Голодомору 1932-1933 років, коли за наказом Йосипа Сталіна в українських селян забрали все зерно, яке в них було, – щоб забезпечити індустріалізацію та придушити український національний опір.

У 13 років Ярош бачила, як її старший брат та сестра загинули під час найстрашнішого масового голоду в Україні. "Я була повністю опухлою. У мене опухли ноги, опухли руки. Я була така хвора. Я думала, що помру", – розповіла вона про свої страждання.

"Маленькі діти помирали від голоду. Їх посадили у вантажівку. Вони викопали велику яму і кинули їх усіх туди. Там були руки і ноги... і вони закидали їх землею без жодних церемоній", – згадувала пенсіонерка.

Видання нагадало, що в той період Кремль прагнув позбавити Україну незалежних селянських господарств, а також її мови, історії, культури та свободи. Багато хто вважає, що те, що зараз намагається зробити російський президент Володимир Путін, має разючу схожість з давніми подіями. Через 90 років 102-річна українка відмовляється прийняти нову агресію Росії. Її ненависть до цієї країни видно, коли вона показує жест перерізання горла. "Потрібно їх (росіян. – Ред.) винищити, щоб не залишилося жодного. Тільки тоді може бути якийсь мир", – вважає Ярош.

"Ми маємо повне право ходити туди, коли цього хочемо": Усик прийшов до Києво-Печерської Лаври, дружина пояснила причини

четвер, 30 березень 2023, 0:26

Чемпіон світу в надважкій вазі за версіями WBO, WBA, IBO та IBF Олександр Усик 29 березня прийшов до Києво-Печерської Лаври, що викликало неоднозначну реакцію соцмереж. Його дружина пояснила, що "насправді у Бога немає ряси". Про це вона написала в Ins...