"Росіян пускають без проблем". Журналіст розповів про підозріле ставлення до українців на ЧС-2022 у Катарі

Журналіст Валерій Пригорницький, який вирушив на чемпіонат світу з футболу-2022, на своєму досвіді та досвіді своїх друзів відчув весь негатив господарів до українців. Пригорницький поділився своєю розповіддю про те, як ставляться на мундіалі до наших співвітчизників, передають Патріоти України.

"Через прокляту війну в Катарі боязко ставляться до громадян України. Мені Hayya Сard (візу для в'їзду в країну на період ЧС-2022) підтвердили за кілька днів до вильоту. Не пощастило товаришу, одеситу Руслану, який працює моряком. Він змушений був прокладати шлях до Катару через дев'ять кіл пекла. Його документи та особистість вивчали ретельно, мотивуючи це тим, що він може осісти в Катарі як біженець.

За словами журналіста, багатьом українцям відмовляють у в'їзді на ЧС-2022. "Найнеприємніше те, що росіян пускають без проблем, на матчі Бразилія – Сербія їх було чимало. Насправді в Катарі з приводу війни в Україні не переживають", – підсумував Пригорницький.

Вижила тільки бабуся, яка вийшла на кухню: У Дніпрі російська ракета вбила майже всю родину (фото)

неділя, 5 лютий 2023, 9:55

14 січня російська ракета, яка поцілила в будинок на Набережній Перемоги, 118, у Дніпрі, забрала життя майже всієї родини. Цього дня до батьків у гості приїхали син із сім'єю та донька із чоловіком. Вижити вдалося лише бабусі, яка на момент вибуху вийш...

Буде удар по кишені: Vodafone підвищує тарифи та вводить плату за використання Telegram, названо дату

неділя, 5 лютий 2023, 9:47

Мобільний оператор Vodafone вирішив підвищити тарифи на зв'язок, а також ввести плату за використання популярного месенджера Telegram. Зміни чекають на абонентів з 10 лютого.Йдеться про тарифні плани, які можна підключити за умов передоплати. Контрактн...