Росіянам на Олімпіаді заборонять навіть говорити, звідки вони: Бідний розповів, чи може Україна бойкотувати ОІ-2024 і що вирішують у РФ

Виконуючий обов’язки міністра молоді та спорту Матвій Бідний розповів, що Україна не розглядає варіант бойкота Олімпіади-2024 у Парижі, навіть попри скандальне рішення Міжнародного олімпійського комітету про допуск до літніх Ігор "нейтральних" спортсменів з Росії та Білорусі, передають Патріоти України.

Також функціонер відмітив, що у РФ немає наразі єдиної думки з приводу участі у французских змаганнях. Однак, якщо команда агресора і вирішить їхати на Олімпіаду, то буде мати там не найкращий вигляд.

На даний момент наші атлети здобули вже 57 ліцензій на ОІ-2024, і Україна зацікавлена в тому, щоб вони виступали в Парижі і несли світу свій меседж.

"Ми робимо все для того, щоб наші спортсмени мали змогу поїхати на Олімпійські ігри і перемогти. Дуже важливо показати позицію України, нагадати про те, що відбувається у нас. Тому що ми розуміємо силу спорту сьогодні. Ми розуміємо, що найголовнішою метою зараз є консолідація міжнародної спільноти навколо нашої боротьби. І спортсмени тут є одними із найпотужніших амбасадорів", – вважає Бідний.

"Завдяки тому, що сьогодні ми міцно тримаємо позицію, ми виходимо з потужними меседжами на міжнародні медіа і працюємо на дипломатичному фронті, ми бачимо результати – дехто на нас вже ображається за наші висловлювання, дехто навіть вважає, що ми дуже зухвало себе поводимо", – додав в.о. міністра.

Але у той же час, за словами Бідного, до нас надходять важливі сигнали. Наприклад, Deutsche Welle бере інтерв'ю у олімпійської призерки з боротьби Ірини Коляденко, яка на початку вторгнення два тижні мешкала у підвалі, і стояло не питання тренування, а банально виживання. Чи коли французьке видання приїхало до Конча-Заспи і поспілкувалося з дзюдоісткою Анастасією Чижевською, чий дім під Києвом був зруйнований окупантами, вона ледь встигла втекти, але на фронті втратила батька.

"І коли ми бачимо це інтерв'ю, яке триває годину, і сльози стоять в очах журналістів, це і є наші найпотужніші сигнали, це допомагає світу згадати нарешті, що зараз відбувається в Україні. Кожна ліцензія – це сьогодні вже є подвиг. А у росіян в суспільстві триває дуже велика суперечка, вони ніяк не можуть визначитись, чи треба їм брати участь в Олімпіаді за таких вимог, чи не треба", – розповів Бідний.

Голова міністерства наголошує, що важливо зрозуміти, що команди Росії і Білорусі на Олімпійських іграх в Парижі не буде. А будуть "люди у білій формі зі штампом, яким заборонено навіть висловлюватися, навіть в приватних розмовах, звідки вони приїхали", яким заборонено використовувати будь-яку державну символіку і говорити про свою країну.

"І більше того, це не просто буде якась російська команда під білим прапором, це буде така збірна команда, де будуть і представники інших країн, які з тих чи інших причин не можуть виступати під власним прапором. Тому я переконаний: якщо вони там і будуть, то вони будуть мати не найкращий вигляд", – розповів Бідний.

"Ми побачимо, як це буде виглядати. Я не хочу забігати наперед, але думаю, що ми вже змогли зробити дуже багато для того, щоб наша команда могла впевнено себе почуватись на Олімпійських іграх і доносити наш державний меседж", – додав очільник міністерства молоді і спорту.

"У нього спробуйте від***ктати": Притула "наїхав" на бійця 3-ї штурмової, який його розкритикував

субота, 13 квітень 2024, 14:14

Відомий український волонтер та громадський діяч Сергій Притула втрапив у скандал через образливий коментар у бік військового. Так, у дописі на своїй Facebook-сторінці Притула грубо відповів на коментар військового Третьої окремої штурмової бригади Вал...

Стало зле під час ювілейного концерту: Відомого російського клоуна-путініста терміново прооперували

субота, 13 квітень 2024, 13:59

Російський клоун Юрій Куклачов, який публічно підтримує агресію РФ та знищення всього українського, потрапив у лікарню. У нього стався інфаркт, інформують Патріоти України. Як пишуть росЗМІ, стан 75-річного Куклачова "стабільно тяжкий". Йому зробили оп...