Росіянам прилетів бумеранг? Батько пермського стрілка Бекмансурова вбивав українців на Донбасі

У Пермі 18-річний студент Тимур Бекмансуров розстріляв людей у Державному університеті. Виявилося, що батько студента - найманий військовий, який заробляє гроші в гарячих точках світу. Відомо, що він був бойовиком на Донбасі. Про це повідомили у виданні Znak з посиланням на сусідів сім'ї, передають Патріоти України.

"Батько Тимура не живе з ними. Начебто десь в Удмуртії. Знаю, що на життя заробляє війною. Ще з чеченською найманцем працював, потім майже по всіх гарячих точках воював, в тому числі й на Донбасі", - розповів один із сусідів.

Він додав, що Тимур з дитинства бачив у будинку зброю й у батька досі в цій квартирі стволи зберігаються. Хлопчик з дитинства вчився з них стріляти.

На рушницю, з якою Бекмансуров прийшов до університету, йому гроші влітку дали батьки. Ім'я батька Тимура не називають, але він вже в курсі того, що зробив його син. У коментарі він повідомив, що шокований вчинком сина.

"Скільки я з ним не спілкувався, він захоплений тільки комп'ютером. Я кажу: "Чому ти гуляти не ходиш? - "Я не хочу гуляти, я сиджу за комп'ютером", - цитують слова батька Тимура російські ЗМІ.

Варто відзначити, що останні два роки Тимур жив тільки з матір'ю. У Перм сім'я переїхала кілька років тому з Татарстану. Дивною поведінкою хлопець відрізнявся ще в школі та неодноразово погрожував кого-небудь вбити, але до його слів серйозно ніхто не ставився.

Дві з них належали жінкам: У Китаї виявили гробниці віком близько 1900 років

п’ятниця, 22 жовтень 2021, 0:32

У давніх усипальницях було чимало ритуальних предметів. Дві з усипальниць належали жінкам. Китайські археологи виявили в центральній провінції Хунань чотири гробниці віком близько 1900 років. Про це повідомило агентство Xinhua, передають Патріоти України.

Гра в хованки із поліцією: У мережі показали оригінальний спосіб порушення карантину в Харкові (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 23:53

У Харкові, де спостерігається вкрай складна ситуація з поширенням коронавірусу, пасажири вигадали новий спосіб порушувати карантин і приховувати це від поліцейських. Про це свідчать кадри, опубліковані сьогодні місцевим Телеграм-каналом "Труха", переда...