Росіянам таку націю не перемогти: Мешканці одного з київських будинків зібрали набір для виживання для тих, хто застрягне у ліфті (фото)

Другий день поспіль в Україні відбуваються віялові відключення електроенергії, мета яких стабілізування роботи електричної системи після ракетних ударів Російської Федераціїю. Віялові відключення торкнулися і столиці України — Києва. Винахідливі мешканці однієї з багатоповерхівок Києва попіклувалися про себе та про тих, хто може застрягти у ліфті в разі раптового відключення енергопостачання, повідомляють Патріоти України.

Фото такого набора для виживання поділилася користувачка Twitter Марина Хромих. Вона показала пакет із усім необхіднім: їжею та водою для тих, хто може застрягти у ліфті.

«Мої сусіди зробили набір для виживання для тих, хто застрягне в ліфті під час відключення електроенергії. Росіяни думають, що можуть нас тероризувати. Вони нас мало знають. Ми сильніші, ніж будь-коли!», — підписала вона фото.

Одразу ж на думку спадає питання: «І цю націю росіяни хочуть перемогти?». Мешканці будинку подали чудову ідею, якою варто скористатися і іншим жителями багатоповерхівок, обладнаних ліфтами.


Батюшка виявився... комуністом: На Закарпатті священник УПЦ МП постане перед судом (фото)

четвер, 28 вересень 2023, 22:54

На Закарпатті священник УПЦ Московського патріархату постане перед судом за те, що пропагував комуністичні та ідеї тоталітарного режиму, а також підтримував армію Росії. Про це повідомила пресслужба обласної поліції Закарпаття, передають Патріоти Украї...

Пропозиції щодо реформування грального бізнесу: чи потрібна галузі цифровізація

четвер, 28 вересень 2023, 21:50

Пропозиції Мінцифри з реформування гральної сфери: усунення КРАІЛ, автоматизація ліцензування та стягування податків. Відмінність легальних казино, реакція представників КРАІЛ. До Верховної Ради надійшов на розгляд підготовлений Мінцифрою законопроєкт ...