Росіянам загрожують публічні розправи: Соціолог розкрив, що намагається зробити Путін через Україну

У Російській Федерації зараз пропаганда схожа на ту, яка була в сталінські часи, можливі публічні розправи над тими, кого вважають "зрадниками", передають Патріоти України.

У радянські часи влада намагалася звалити на "ворогів" відповідальність за свої провали, а президент РФ Володимир Путін хоче "повісити" на когось провину за поразки в Україні, санкції та кризу, написав російський соціолог Ігор Ейдман у Facebook.

"...Одне з головних завдань сталінських процесів полягало в тому, щоб звалити відповідальність за провали влади на уявних "ворогів". Путіну теж необхідний "ворог", на якого можна звалити провину за поразки в Україні, санкції та кризу", - вважає він.

За словами експерта, в Росії вже знайшли ворогів - назвали їх "націонал-зрадниками" і звинуватили в провокації санкцій, а також у тому, що вони заважають армії перемогти.

"...Боюся, що попереду публічні розправи над "зрадниками". Пропагандистські шоу з телестудій можуть повернутися в зали судових засідань, як було за часів Сталіна (радянський диктатор Йосип Сталін - Ред.) і Вишинського (радянський прокурор Андрій Вишинський - Ред.)", - попередив соціолог. Ейдман вважає, що у чесних людей у РФ є два шляхи - "негайна еміграція чи перспектива в'язниці".

"Соромно в очі подивитися, г*ндон?": Кіркорова обклали матами під час відпочинку в Монако (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 12:42

Російський співак Філіп Кіркоров, який підтримав війну в Україні, зараз відпочиває в Монако. Серед білого дня на вулиці небайдужі жителі міста обклали його матами за проросійську позицію, інформують Патріоти України. Перехожий, побачивши Кіркорова, піш...

Чи можна поставити буржуйку в квартирі і що треба знати

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:59

Буржуйка - це піч, яка здавна використовувалася для забезпечення тепла в квартирі при відсутності централізованого опалення. Її можна поставити в гаражі або на дачі, але з огляду на прогнози про важку і холодну зиму, українці подумують про те, щоб вста...