
Міністерство оборони України повідомило, що українські артилерійські установки 2С7, які частіше називають "Піонами" наносять ворогу максимальних втрат. Про це йдеться у Фейсбуці Міноборони, передають Патріоти України.
"Росіяни хотіли, щоб їх зустрічали з квітами. Тому українські захисники зустрічають їх з "Піонами". Самохідні артилерійські установки 2С7 цілодобово гостинно "насипають" російським загарбникам", — заявили в Міноборони.
Українські військові кажуть, що за допомогою "Піонів" нищать переважно скупчення ворожої техніки. Вдається також ліквідувати колони з запезпеченням окупантів, внаслідок чого росіяни залишаються без пального і не можуть просунутися далі. "Через роботу нашої артилерії й артилерійських підрозділів, противник не може прорвати нашу лінію оборони", — каже один з українських військових.
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...