Росіяни можуть зеленіти від заздрощів: У мережі з'явилися кумедні фото глядачів на дебатах в "Олімпійському"

Дебати викликали жвавий інтерес у різних верств населення. На стадіоні можна було побачити людей різних поколінь та політичних симпатій.

Дебати зацікавили людей різного віку та політичних переконань. Фото: соцмережі.

Президентські дебати, які пройшли 19 квітня в НСК "Олімпійський" в Києві, викликали серйозний ажіотаж в столиці. У соціальних мережах користувачі публікують фото глядачів дебатів на стадіоні. Патріоти України пропонують вам подивитися на них разом із нами.

Партійна символіка на дебатах була заборонена. Багато глядачів принесли з собою прапори України.

У той же час, як раніше повідомлялося, багато глядачів потрапити на "Олімпійський" не змогли, а на самому стадіоні людей було не так багато, як можна було очікувати, судячи по чергах за квитки на дебати.

Хіти тижня. Дівчина схудла на 60 кілограм, але стала жертвою насмішок: Фото до і після

понеділок, 13 липень 2020, 9:00

28-річна Джорджі Фіппс схудла на 63 кілограми, але була вражена тим, як інші відреагували на радикальну зміну її зовнішності. Про це пише The Sun, передають Патріоти України. За словами дівчини, вона почала одужувати в 2012 році, коли їй прописали стер...

Суцільний обман: Як українців змушують переплачувати за комуналку

понеділок, 13 липень 2020, 8:56

Українцям доводиться платити за комуналку більше, щоб погасити частину заборгованості, що накопичилася. Про це свідчать дані Державної служби статистики України, передають Патріоти України. Як вказує відомство, зараз завдяки додатковим надбавокам до пл...