Росіяни можуть зеленіти від заздрощів: У мережі з'явилися кумедні фото глядачів на дебатах в "Олімпійському"

Дебати викликали жвавий інтерес у різних верств населення. На стадіоні можна було побачити людей різних поколінь та політичних симпатій.

Дебати зацікавили людей різного віку та політичних переконань. Фото: соцмережі.

Президентські дебати, які пройшли 19 квітня в НСК "Олімпійський" в Києві, викликали серйозний ажіотаж в столиці. У соціальних мережах користувачі публікують фото глядачів дебатів на стадіоні. Патріоти України пропонують вам подивитися на них разом із нами.

Партійна символіка на дебатах була заборонена. Багато глядачів принесли з собою прапори України.

У той же час, як раніше повідомлялося, багато глядачів потрапити на "Олімпійський" не змогли, а на самому стадіоні людей було не так багато, як можна було очікувати, судячи по чергах за квитки на дебати.

Таку "білу" схему знаного законника занапастили: "Слуга" Стефанчук повернув державі кошти за тещину квартиру

четвер, 5 грудень 2019, 21:15

Доктор юридичних наук не врахував, що входження в топ-10 можновладців держави накладає моральні забов'язання навіть там, де є красиві "відмазки". Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук (партія "Слуга народу") повернув апарату парламент...

Хіти тижня. Легендарного героя війни на Донбасі "зливають" з ЗСУ, розгорівся гучний скандал (фото)

четвер, 5 грудень 2019, 21:00

Героя України підполковника Євгена Межевікіна, з позивним "Адам", вирішили звільнити з посади заступника начальника управління підготовки однієї з військових частин за профнепридатність. Про це написав сам Межевікін у Facebook, передають Патріоти Украї...