
Російські окупанти продовжують самоліквідуватися. Так, на під'їзді до Петербурга в аварію потрапила вантажівка з російськими військовослужбовцями. Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ, передають Патріоти України.
Інцидент з росгвардійцями стався ввечері 22 серпня на кільцевій дорозі Петербуга (КАДі). Пропагандисти кажуть, що троє російських військових загинули, ще троє постраждали.
Зазначається, що вантажівка, яка перевозила людей, зіткнулася з двома легковиками. На кадрах із соцмереж видно, що вантажний автомобіль фактично переїхав один із легковиків, а інший зім'яв. Окупанти кажуть, що аварія сталася, бо луснуло колесо вантажівки.

У росгвардії вже підтвердили загибель своїх військових. Їхні родини мають отримати якусь підтримку. Однак досі невідомо, що саме це буде: чи пельмені, чи гроші, чи просто добре слово. Постраждалим обіцяють допомогти з лікуванням.
На місці ДТП утворився затор на кілька кілометрів, адже злощасну вантажівку просто покинули на місці події, а тіла загиблих розкидало дорогою. За фактом інциденту триває перевірка. Фахівці встановлюють обставини події.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...