
Жителі сіл Херсонської області розповіли про перебування під російською окупацією. РФ зайняла північні райони Херсонщини у середині березня, а пішла звідти на початку квітня, проте мешканці досі оговтуються від "навали". Про це йдеться у сюжеті проекту "Український свідок", передають Патріоти України.
Ці люди прожили під російською окупацією кілька тижнів - ЗСУ звільнили Кам’янку, Свободне і Краснівку на початку квітня. "Підходили і говорили — віддайте нам золото", — повідомляє прес-офіцер угруповання військ "Південь" Карина Скубак. Маленьку місцеву крамничку розграбували. Молоко, яке селянки надоювали з корів, російські солдати випивали повністю.
Далі — страшніше: за словами мешканця с. Свободне, окупанти не випускали нікого із села — мовляв, ви можете повідомити наше розташування. До окупації в населеному пункті жило близько 60 людей, лишилось 20. Від селян вимагали долари, золото і діаманти.
В іншому селі чоловіків поставили на коліна, роздягли і почали перевіряти татуювання. Відібрали у місцевого жителя автівку, а вже за годину повідомили, що розгрохали її. Крім того, як йдеться у сюжеті, окупанти зґвалтували вагітну жінку. А потім — 83-річну бабусю. За словами місцевих, тут перебували окупанти "ЛДНР". Вони прийшли в середині березня і пішли приблизно за два тижні. "Раптово прийшли і так само раптово змились", — каже житель Свободного.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...