Росіяни звільнили. Від транспорту: Як виглядає зараз трамвайне депо в Вуглегірську (фото)

Жителі непідконтрольної Україні Донеччини показали в соцмережах, як виглядає зараз трамвайне депо в Вуглегірську. Вперше, пише один з пабліків ОРДЛО «Донбаський кейс, тролейбус в Вуглегірську з'явився в 1982 році. Там існувало два тролейбусні маршрути, 1 і 2, інформують Патріоти України.
До 2014 року містом їздили всього кілька машин, але підприємство трималося на плаву, розповідає автор каналу. Однак, з початком війни прийшов остаточний кінець тролейбусному руху в Вуглегірську. Машини були списані в 2015 році.

«Тогда же "испарились" остатки контактной сети, она была срезана и сдана на металлолом. На фото — состояние троллейбусного парка города Углегорск сейчас», — резюмував автор.

Банки готуються переписати ставки за валютними депозитами: Чого чекати українцям

четвер, 8 червень 2023, 17:54

Українці дедалі менше відкривають депозити в іноземній валюті. Проблема у ставках – банки приймають долари та євро майже під 0%, тому клієнти не бачать сенсу у таких вкладах. Однак ситуація незабаром може змінитися. Про це розповів фінансовий аналітик ...

Навіть за невиплату аліментів: У водіїв-боржників можуть забрати права прямо на дорозі

четвер, 8 червень 2023, 17:42

В Україні патрульні поліцейські стали частіше складати адміністративні протоколи за ч. 3 ст. 126 КУпАП та забирати посвідчення водія у водіїв, які мають заборгованість з виплати аліментів. Якщо патрульні поліцейські зупиняють автомобіль, то вони переві...