Російська - "мова корінного народу": У школі Харкова спалахнув скандал. Розбиратиметься СБУ

У школі №69 міста Харкова в табелі навчальних досягнень учня російську записали як "мова корінного народу". Про інцидент розповіла мати школяра Олеся Яценко. Слід звернути увагу, що російську мову в табелі дописали ручкою, зазначають Патріоти України.

"М. Харків. Загальноосвітня школа. Табель, з якого я дізналась, що росіяни тут корінний народ! Я в шоці, в мене немає слів. Що з цим робити?!" – написала Яценко у Facebook-групі "БАТЬКИ SOS".

Користувачі під постом порадили жінці звернутися в до Управління Служби безпеки України в Харківській області. Дехто в коментарях зазначив, що такого предмету не може бути, вчитель просто відсиджує уроки і отримує за це додаткову надбавку.

У табелі учня в школі №69 Харкова російську записали як мову корінного народу

"Заяву в УСБУ в Харківській області напишіть", "Жах. Вони знають визначення "корінні народи" і хто в Україні офіційно визнаний корінним народом?", "Тішить одне, що з української мови 7 балів, а з корінної 6 балів", – написали в коментарях.

Хіти тижня. Епатажна дружина ексгравця київського "Динамо" може опинитися у в'язниці

понеділок, 17 лютий 2020, 0:35

Відомий юрист Юрій Юрченко заявив, що дружині колишнього капітана київського "Динамо" Миколи Морозюка Ірині може загрожувати до трьох років в'язниці за виконання гімну України у білизні. Він також зазначив, що людина може бути притягнута до відповідаль...

Відомий волонтер назвав частину українських військових виродками

понеділок, 17 лютий 2020, 0:31

Суперечлива та необережна заява президента в Мюнхені викликала неабиякий резонанс. Юрій Бірюков назвав виродками тих бійців Збройних сил, які голосували на виборах президента за Володимира Зеленського. Такою була реакція Бірюкова на пропозицію Зеленськ...