Російська - "мова корінного народу": У школі Харкова спалахнув скандал. Розбиратиметься СБУ

У школі №69 міста Харкова в табелі навчальних досягнень учня російську записали як "мова корінного народу". Про інцидент розповіла мати школяра Олеся Яценко. Слід звернути увагу, що російську мову в табелі дописали ручкою, зазначають Патріоти України.

"М. Харків. Загальноосвітня школа. Табель, з якого я дізналась, що росіяни тут корінний народ! Я в шоці, в мене немає слів. Що з цим робити?!" – написала Яценко у Facebook-групі "БАТЬКИ SOS".

Користувачі під постом порадили жінці звернутися в до Управління Служби безпеки України в Харківській області. Дехто в коментарях зазначив, що такого предмету не може бути, вчитель просто відсиджує уроки і отримує за це додаткову надбавку.

У табелі учня в школі №69 Харкова російську записали як мову корінного народу

"Заяву в УСБУ в Харківській області напишіть", "Жах. Вони знають визначення "корінні народи" і хто в Україні офіційно визнаний корінним народом?", "Тішить одне, що з української мови 7 балів, а з корінної 6 балів", – написали в коментарях.

З архіву ПУ: ​Православні відзначають день Успіння праведної Анни, матері Богородиці. Що потрібно знати

п’ятниця, 7 серпень 2020, 5:45

На Сході храми, присвячені св. Анні з'являються з VI століття. На Заході - лише з XII століття, а посилене шанування відбувається з XIV століття. 7 серпня християни східного обряду святкують Успіння праведної Анни, матері Богородиці, римо-католики і пр...

Резонанс тижня. Тіло відкинуло на десятки метрів: У Києві пішоходу відірвало голову і ноги

п’ятниця, 7 серпень 2020, 1:00

Сьогодні вночі, 1 серпня, на вулиці Богатирській сталося страшне ДТП, повідомляють Патріоти України з посиланням на "dtp.kiev.ua". Мотоцикліст збив пішохода, який гуляв проїжджою частиною. Від сильного удару чоловіка відкинуло метрів на 30. На жаль, с...