Російське шпигунське обладнання? У Польщі на полі впав невідомий об'єкт

У п'ятницю, 31 березня, на полі у Польщі впав невідомий об'єкт у формі кулі. Люди, які знайшли загадкову знахідку одразу викликали на місце поліцейських, повідомляють Патріоти України.

У Головному управлінні воєводської поліції повідомили, що об'єкт впав на приватне землеволодіння, є швидше за все метерологічним зондом. Зараз експерти встановлюють походження кулі та з'ясовують, як вона могла опинитися на полі. У поліції зазначили, що це не перший випадок падіння метерологічних куль у цьому регіоні.

Додамо, російські окупаційні війська продовжують застосовувати запуск повітряних куль. Йдеться про об'єктиви діаметром 2-3 метри, до яких прив'язаний кутовий відбивач.

Наплив води з Каховського водосховища перетворив Кінбурнську косу на острів

четвер, 8 червень 2023, 7:19

Станом на вечір 7 червня дорогу до тимчасово окупованого Кінбурнського півострова на Миколаївщині повністю затопило. Про це повідомляє пресслужба Південного лісового офісу. Дорога в районі села Геройське пов'язувала півострів з материком. Зараз вона за...

Екоцид та геноцид: Олешки затоплені на 90%, вода піднялася під дахи, окупанти забороняють евакуацію - мер

четвер, 8 червень 2023, 7:10

Рівень води в місті - 2-3 метри. Тимчасово окуповані Олешки вже затоплені на 90% після підриву Каховської ГЕС у Херсонській області. Проте окупанти не проводять евакуацію і не дозволяють місцевим жителям вибратися з міста самостійно. Про це розповів мі...