Російські "лайфхаки": Окупанти радять один одному прострілювати собі ноги, щоб вижити в Україні (аудіо)

Окупанти продовжують стріляти собі по ногах в Україні, щоб живими повернутися з війни. Судячи з усього, ця практика набула такого поширення у загарбників, що вони діляться цим "лайфхаком виживання" один з одним. Про це свідчить нова телефонна розмова окупантів, яку вдалося перехопити СБУ, передають Патріоти України.

"Причина таких дій очевидна – загарбники не хочуть буди гарматним м’ясом, а командири натомість кидають їх в саме пекло", - кажуть в СБУ. Окупант скаржиться, що з кожним днем ситуація на фронті стає все складнішою.

"Оточують… Все важче і важче х кожним днем", – каже росіянин своєму знайомому та жаліється, що немає ніякого підкріплення. На що його товариш відповідає, аби той прострелив собі ноги. "Та ви там цей…. підберіть чужу зброю, українську, і собі ноги простреліть", – радить росіянин.

Таким чином загарбники імітують поранення українськими військовими і сподіваються на госпіталізацію, яка дозволить їм повернутися до Росії. "Даємо окупантам невелике доповнення "лайфгаку": не гайте час – стріляйтеся зі своєї зброї, поки не пізно! СБУ підтримує!", - зазначили в спецслужбі.

Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...