Російські "лайфхаки": Окупанти радять один одному прострілювати собі ноги, щоб вижити в Україні (аудіо)

Окупанти продовжують стріляти собі по ногах в Україні, щоб живими повернутися з війни. Судячи з усього, ця практика набула такого поширення у загарбників, що вони діляться цим "лайфхаком виживання" один з одним. Про це свідчить нова телефонна розмова окупантів, яку вдалося перехопити СБУ, передають Патріоти України.

"Причина таких дій очевидна – загарбники не хочуть буди гарматним м’ясом, а командири натомість кидають їх в саме пекло", - кажуть в СБУ. Окупант скаржиться, що з кожним днем ситуація на фронті стає все складнішою.

"Оточують… Все важче і важче х кожним днем", – каже росіянин своєму знайомому та жаліється, що немає ніякого підкріплення. На що його товариш відповідає, аби той прострелив собі ноги. "Та ви там цей…. підберіть чужу зброю, українську, і собі ноги простреліть", – радить росіянин.

Таким чином загарбники імітують поранення українськими військовими і сподіваються на госпіталізацію, яка дозволить їм повернутися до Росії. "Даємо окупантам невелике доповнення "лайфгаку": не гайте час – стріляйтеся зі своєї зброї, поки не пізно! СБУ підтримує!", - зазначили в спецслужбі.

"Ми стоїмо до кінця і нас не зламати": Колишній чоловік Ані Лорак українською мовою повідомив про повернення до Києва (фото)

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:14

Колишній чоловік співачки Ані Лорак, яка замовчує війну, Мурат Налчаджіоглу повернувся в Україну з Туреччини, куди поїхав зі своєю новою коханою – українською візажисткою Лілією Реус у березні. Про своє прибуття до Києва бізнесмен турецького походження...

"Частина проти війни, іншим "шкода пацанів, яких вбивають ЗСУ": Юрій Шевчук розповів про друзів-військових у Росії

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:00

Лідер та незмінний учасник російського рок-гурту ДДТ Юрій Шевчук розповів про друзів, які служать у ЗС Росії. За його словами, деякі виступають проти війни в Україні, а деякі просто виявляють жалість до своїх товаришів, які гинуть через повномасштабне ...