Російські окупанти влучили в Миколаївську ОДА, під завалами лишаються 11 людей

Російські загарбники влучили у будівлю Миколаївської облдержадміністрації. Через це, зокрема, був зруйнований кабінет голови ОДА Віталія Кіма, про що він розповів у відеозверненні. Більшість людей врятувалися, проте під завалами лишаються восьмеро цивільних, а також троє військовослужбовців, зазначив Кім, передають Патріоти України.

"Більшість людей дивом вийшли і врятувалися. Зараз восьмеро людей цивільних під завалами, яких сподіваємося витягнути, шукаємо. Вийшли з будівлі від 50 до 100 людей. Трьох військових також шукаємо", – сказав Кім.

За словами голови ОДА, бомбардування будівлі облдержадміністрації може означати, що окупанти передумали наступати на Миколаїв.

"Бо якщо ти збираєшся наступати, то потрібен пункт управління областю, куди підведені всі комунікації, мережі, зв'язок. Коротше, вони зрозуміли, що Миколаїв вони не візьмуть, і вирішили нам передати нам привіт", – каже голова ОДА.

Російський ринок обвалився рекордно за кілька років: Що стало причиною паніки

вівторок, 23 червень 2026, 11:28

Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...

Страшна трагедія: У ДТП на Київщині через невдалий обгін загинули п’ятеро людей, двоє поранені

вівторок, 23 червень 2026, 11:05

На автодорозі Бориспіль–Дніпро поблизу села Рогозів у Київській області в дорожньо-транспортній пригоді за участю двох легкових автомобілів загинули п'ятеро людей, ще двоє дістали травми, передають Патріоти України. За попередніми даними правоохоронців...