Російські туристи розважаються? Шведів розізлив радянський прапор над муніципалітетом на околиці Стокгольму

Прапор СРСР на будівлею шведського муніципалітету

Вранці 17 червня невідомі підняли прапор СРСР над будівлею муніципалітету в шведській комуні Тебю, що входить до складу лену Стокгольм. Про це повідомила національна газета Expressen, уточнивши, що прапор був виявлений доглядачем будівлі, зазначають Патріоти України.

Начальник муніципалітету Густав Сундман заявив, що жодної загрози для управління не було, але до того, що трапилося, поставляться з усією серйозністю і про інцидент буде повідомлено поліції.

Після виявлення прапор було знято і піднято інший – муніципалітету Тебю. Хто підняв прапор наразі невідомо. За словами Сундмана, ніхто, крім співробітників, не повинен мати доступу до споруди.

"Для цього потрібен ключ, тому ми повинні з'ясувати, як це могло трапитися. Повинно бути, це сталося вночі, але ми поки точно не знаємо", – підсумував начальник муніципалітету.

Запізно викинули рушник на ринг: У США після бою не приходячи до тями помер непереможний російський боксер (відео)

вівторок, 23 липень 2019, 19:36

Після того, як зупинили бій, російського боксера знудило, він не зміг дійти до роздягальні. знепритомнівши, і його несли на носилках. Спортсмена доставили в медичний центр університету Меріленда UM Prince George's Hospital Center для проведення ...

Хіти тижня. "Наряд "випадєніє матки" і не тільки: Мережу вразило вбрання "багінь" Одеського кінофестивалю (фото)

вівторок, 23 липень 2019, 19:30

Одеський кінофестиваль стартував у п'ятницю, 12 липня. Церемонія відкриття відбулася біля Одеського театру опери і балету. На червоній доріжці головної кіноподії року в Україні позували як відомі, так і не дуже персони. Відзначимо, що деякі образи гост...