
Вранці 17 червня невідомі підняли прапор СРСР над будівлею муніципалітету в шведській комуні Тебю, що входить до складу лену Стокгольм. Про це повідомила національна газета Expressen, уточнивши, що прапор був виявлений доглядачем будівлі, зазначають Патріоти України.
Начальник муніципалітету Густав Сундман заявив, що жодної загрози для управління не було, але до того, що трапилося, поставляться з усією серйозністю і про інцидент буде повідомлено поліції.
Після виявлення прапор було знято і піднято інший – муніципалітету Тебю. Хто підняв прапор наразі невідомо. За словами Сундмана, ніхто, крім співробітників, не повинен мати доступу до споруди.
"Для цього потрібен ключ, тому ми повинні з'ясувати, як це могло трапитися. Повинно бути, це сталося вночі, але ми поки точно не знаємо", – підсумував начальник муніципалітету.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...