Російські волонтери "врятували" жительку Шебекіно, а потім... пограбували її будинок

У Шебекіно, яке після початку бойових дій у Бєлгородській області занурилося у хаос прифронтового міста, триває активне мародерство з боку самих же росіян. При цьому грабежами там займаються не тільки місцеві жителі, російські військовослужбовці та інші силовики, а й навіть так звані "волонтери", передають Патріоти України.

Одну з таких історій розповіла у пабліку Подслушано Шебекино дочка однієї з постраждалих. "Мою маму вивезли волонтери на моє прохання. За що я їм дуже вдячна!.. Ми, звичайно, дали грошей волонтерам на бензин, більше вони не взяли, подякували, і начебто все вдало з мамою. Але… Мама, перш ніж їхати, попросила сусідку наглядати за будинком, ну мало там що може бути, і до того ж вона відмовилася виїжджати…", — ідеться в її пості.

За словами жінки, після цього сусідка написала її мамі про те, що ті самі волонтери, які займалися евакуацією, обікрали її будинок. "Вона ще думала, що може ми щось попросили їх ще забрати з речей, і особливо не надала цьому значення. А сьогодні вранці, коли вона пішла поливати квіти, побачила, що замок на дверях був зламаний, речі всі розкидані, немає ні телевізора, ні мікрохвильовки, це те, що одразу їй впало в око. Ну скажіть, ну що це таке коїться, як можна на чужому горі наживатися?! Як таке можливо? Дзвонили до поліції, сказали, приїжджайте, пишіть заяву. Це пиз*ець! Мало того, що пограбували, так ще й із цією заявою лажа. Навіть не знаю, що робити і як бути. І їхати складно і страшно, і як вчинити не знаю", — нарікає росіянка.

Незважаючи на інвалідність: Молодшому брату легендарного "Да Вінчі", 4 рази намагалися вручити повістку

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:16

Молодшому братові загиблого Героя України Дмитра Коцюбайла "Да Вінчі" чотири рази намагалися вручити повістку, незважаючи на те, що хлопець з інвалідністю. Про це розповіла бабуся "Да Вінчі" пані Іванна Винник в інтерв'ю, передають Патріоти України. "Й...

"Пишуть, що я товста, а ніхто не знає, як я не могла встати у карцері": "Пташка" відповіла своїм критикам

понеділок, 2 жовтень 2023, 20:41

Українська доброволиця-медикиня Катерина Поліщук "Пташка" відповіла хейтерам, які її критикують через зовнішність чи "не таку поведінку в полоні чи після полону". Вона наголосила, що ці "критики" нічого не знають про те, що вона пережила і в реальному ...