Російсько-українська війна: Мати могла б отримати мільйони, аби визнала своїх дітей загиблими, проте материнське серце відчуває та досі чекає...

Як і ця Велична жінка, наша мати Україна ніколи не забуде своїх дітей. Ніколи не пробачить своїм ворогам, тих звірств на її землі, знущань над її синами та доньками!

На фото мати Героїня 7 дітей Катерина Хом'як, - йдеться в дописі спільноти Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

В руках у неї фото Володимира та Дмитра Хом'яків, обох її синів з батальйону "Айдар", які зникли безвісти на московсько - українській війні у 2014 році.

Жінка могла б отримати мільйони, аби ж визнала своїх дітей загиблими, проте материнське серце відчуває та досі чекає...

Як і ця Велична жінка, наша мати Україна ніколи не забуде своїх дітей. Ніколи не пробачить своїм ворогам, тих звірств на її землі, знущань над її синами та доньками!

Подивіться в очі цій матері і ви не побачите розпачу, зневіри, ви, тут побачите гордість та неймовірну силу. Вона чекає своїх синів!

Слава Нації!

Хіти тижня. "Этой скрепной реки больше нет". Волга превратилась в грязную ядовитую лужу", - блогер (фото)

понеділок, 22 липень 2019, 1:00

Росію перетворюють на великий смітник з отруйними річками та озерами ... Про це у своєму блозі пише Stepan Timofeevich Razin, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Ну и еще об экологии. Волга превратилась в грязную, мелководную, ядовиту...

Після п'яти днів запою моряк з валізою стрибнув за борт

понеділок, 22 липень 2019, 0:05

Українець, який був коком на судні під молдовським прапором, спробував з речами, щоб вплав дістатися до берега. Член екіпажу суховантажного судна під прапором Молдови під час рейсу раптово вистрибнув за борт разом зі своїми речами і спробував вплав діс...