Російсько-українська війна: Мати могла б отримати мільйони, аби визнала своїх дітей загиблими, проте материнське серце відчуває та досі чекає...

Як і ця Велична жінка, наша мати Україна ніколи не забуде своїх дітей. Ніколи не пробачить своїм ворогам, тих звірств на її землі, знущань над її синами та доньками!

На фото мати Героїня 7 дітей Катерина Хом'як, - йдеться в дописі спільноти Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

В руках у неї фото Володимира та Дмитра Хом'яків, обох її синів з батальйону "Айдар", які зникли безвісти на московсько - українській війні у 2014 році.

Жінка могла б отримати мільйони, аби ж визнала своїх дітей загиблими, проте материнське серце відчуває та досі чекає...

Як і ця Велична жінка, наша мати Україна ніколи не забуде своїх дітей. Ніколи не пробачить своїм ворогам, тих звірств на її землі, знущань над її синами та доньками!

Подивіться в очі цій матері і ви не побачите розпачу, зневіри, ви, тут побачите гордість та неймовірну силу. Вона чекає своїх синів!

Слава Нації!

Хіти тижня. "Для них ми всі - вороги!": Мосейчук і Кошкіна зчепилися в прямому ефірі через "липову сотню" Лукаш

п’ятниця, 28 лютий 2020, 20:00

Журналістка Соня Кошкіна та телеведуча Наталія Мосейчук "зчепилися" в прямому ефірі через екс-міністерку юстиції часів президентства Віктора Януковича Олену Лукаш. Це сталося 20 лютого в ефірі ток-шоу "Право на владу". Мосейчук процитувала пост Лукаш у...

Тримав у багажнику: Екс-прокурору Житомирщини повідомлено про підозру у викраденні людини

п’ятниця, 28 лютий 2020, 19:59

В 2019-му році прокурор разом зі своїм братом і батьком побили під вигаданим приводом людину. Екс-прокурору однієї з місцевих прокуратур Житомирської області повідомлено про підозру у викраденні людини. Про це повідомляють Патріоти України із посилання...