Російський бізнесмен загинув в авіакатастрофі в Греції (фото, відео)

Вертоліт зачепив дроти лінії електропередачі і впав у воду біля острова Порос, в Саронічній затоці поруч з Пелопоннесом.

Михайло Абрамов. Фото: Фейсбук.

У Греції при падінні приватного вертольота загинув російський бізнесмен і меценат Михайло Абрамов, творець першого приватного музею Російської ікони в Москві. Про його загибель повідомили в Facebook мистецтвознавець Ірина Язикова і директор Наукового Центру східно-християнської культури Олексій Лидов, передають Патріоти України.

Вертоліт зачепив дроти лінії електропередачі і впав у воду біля острова Порос, в Саронічній затоці поруч з Пелопоннесом. Вертоліт вилетів з Галати в Міжнародний афінський аеропорт. Після НП острів Порос залишився без електропостачання. При падінні вертольота загинули пілот Нікос Карістінос і росіяни Михайло Абрамов і Давел Аколінін.

"Це жахливий удар. Це світла, неймовірно світла людина", - повідомив "РИА Новости" соратник Абрамова Сергій Брюн. Михайло Абрамов народився в 1963 році в Москві, з 1985 року займався підприємницькою діяльністю. Колекціонуванням ікон захопився на початку 2000-х років. У 2006 році відкрив перший в Москві Музей російської ікони, який існував виключно на його кошти. Крім забезпечення музею Абрамов вів кілька благодійних проектів.


Хіти тижня. І вашим, і нашим? Зірка КВН і "Дизель Шоу" не зміг відповісти на запитання "Чий Крим?" (відео)

вівторок, 26 травень 2020, 23:55

Зірка КВН і "Дизель Шоу" Сергій Писаренко, який дивно висловився про відносини України і Росії, відмовився відповідати на питання "Чий Крим?". Артист дав інтерв'ю Сергію Іванову в програмі "Антиподи", передають Патріоти України. На питання Іванова про ...

До втрати свідомості: У київському метро побили хлопця (відео 16+)

вівторок, 26 травень 2020, 23:51

Інцидент стався між станціями "Оболонь" і "Почайна". У київському метро підлітки до втрати свідомості побили 20-річного хлопця, який зробив їм зауваження через їхню поведінку. Про це повідомила прес-служба столичної прокуратури, передають Патріоти Укра...