Російський боксер помер після важкого нокауту (відео 16+)

В Росії помер боксер Арест Саакян. Ще 26 грудня він потрапив до лікарні після бою. Саакян був відправлений у глибокий нокаут в бою проти іншого росіянина Ігоря Семерніна. Лікарі діагностували набряк головного мозку, а сам боксер був в комі.

7 січня стало відомо про те, що Арест Саакян помер в лікарні, так і не прийшовши до тями. Про це повідомила його сестра Світлана в соцмережах, зазначають Патріоти України.

Стан спортсмена оцінювали як важкий, і жодних позитивних зрушень не було.

Похоронять боксера в Єревані. Прощання відбудеться 11 грудня в Тольятті, де і відбувся його останій бій. Відео нокауту Саакяна, після якого він опинився в комі (обережно, 18+)

"І мову вивчите, і стипендію отримаєте": У Польщі пропонують українцям безплатні курси

четвер, 19 травень 2022, 6:10

Економічний університет у Кракові оголосив набір на безкоштовний курс вивчення польської мови. Навчання відбуватиметься протягом 4 місяців, а учасників буде забезпечено усіма необхідними матеріалами. Крім цього, протягом навчання кожен курсант щомісяця...

Коли з "пістолета" заправної колонки ллється... не паливо: Як шахраї на АЗС обдурюють водіїв

четвер, 19 травень 2022, 0:22

Українці продовжують масово скаржитися на несумлінних працівників АЗС та махінації з паливом. З кожним днем "ділки" вигадують все нові схеми та способи наживатися на критичній ситуації в країні, повідомляють Патріоти України. У соціальних мережах водії...