"Російський борщ" такий самий абсурд як "російська піца": Клопотенко пояснив безпідставність істерик Москви щодо висновків ЮНЕСКО стосовно української культової страви

Телеведучий зізнався, що розплакався, коли дізнався, що український борщ внесли до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Відомий український шеф-кухар Євген Клопотенко погодився, що "російський борщ" має право на існування, проте він нічим не відрізняється від "російської піци", передають Патріоти України.

"Фактично його можна приготувати, рецепти у відкритому доступі. Але присвоїти наш борщ не можна. Це так само, як зробити "російську піцу". Можна замісити тісто, щось на нього покласти, а вийде дурна гра. У Росії, як і в всьому світі, готують український борщ, а як вони його називають – це тепер не наші проблеми”, – зазначив Клопотенко.

При цьому Клопотенко наголосив, що національна кухня теж певною мірою є релігією. Він також зазначив, що внесення українського борщу до списку нематеріальної культурної спадщини організації є "глибою", яка свідчить, що "ми маємо своє, споконвічне, те, за що боремося".

"Адже одна з причин цієї війни полягає в тому, що ми шукаємо своє, національне, а нас цього намагаються позбавити. І тут – така перемога!", - сказав він.

Телеведучий також зізнався, що розплакався, коли дізнався, що український борщ внесли до Списоку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

"Така нова реальність": Масі Найєм, що внаслідок тяжкого поранення втратив око, опублікував фото без пов’язки

вівторок, 9 серпень 2022, 14:00

Відомий український адвокат, що з початком повномасштабної війни Росії проти України вступив до лав ЗСУ і отримав у бою важку травму, змінив фотографію у соціальних мережах, повідомляють Патріоти України. Масі Найєм, що втратив око внаслідок важкого ос...

Вакцин та лікування поки не існує: У Китаї виявили новий вірус, який передається від тварин до людей

вівторок, 9 серпень 2022, 13:14

У провінції Шаньдун у Східному Китаї та провінції Хенань у Центральному Китаї виявлено новий тип геніпавірусу тваринного походження. Новий тип геніпавірусу був виявлений у зразках мазка з горла пацієнтів зі східним Китаєм, які страждали на лихоманку і ...