
В РФ наклав на себе руки інженер заводу Алмаз-Антей після того, як ракета, над якою він працював, вбила його бабусю у Харкові. Про це повідомляють російські соцмережі, зокрема Telegram-канал Новая великая Россия.
Зазначається, що чоловік залишив передсмертну записку, в якій написав, що ракета, до якої він "доклав руку", прилетіла у будинок, де жила його бабуся по материнській лінії і вбила її.
"Я не зміг з цим жити. Те, що зараз відбувається - жах та кошмар. Більше брати у ньому участь я відмовляюся, але і бабусю вже не повернеш", - йдеться у записці, фото якої опубліковано у соцмережах.
Також зазначається, що у Слідчому комітеті РФ вважають, що чоловіка насправді начебто вбили, а на його підприємстві почалися перевірки, зокрема тих, з ким спілкувався покійний.


Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...